Poprzedni artykuł: To nie dodatkowe kilogramy, ani nieudane pranie - odpowiedź jest znacz... Następny artykuł: Agnieszka Radwańska wyszła za mąż! Jak wyglądała suknia ślubna panny m...

Nie tylko księżna Kate! Królowa Hiszpanii także nosi ubrania z sieciówek

Obok księżnej Kate to właśnie ona uchodzi za jedną z najlepiej ubranych arystokratek. Okazuje się, że nawet królowa Hiszpanii sięga po ubrania z sieciówek!

W momencie kiedy wszyscy byli skupieni na stylizacjach księżnej Kate równie udane zestawy prezentowała królowa Hiszpanii - Letizia. Choć królowa Hiszpanii nie jest w Polsce zbyt popularna, jej styl zdecydowanie zasługuje na więcej uwagi. Małżonka Filipa VI Burbona od lat uchodzi za jedną z najlepiej ubranych arystokratek. Zawsze zachwyca niewymuszoną elegancją, prostotą ubioru i wyrafinowanym wyczuciem stylu. Królowa Hiszpanii często nosi ubrania topowych domów domy, ale równie często pojawia się w ubraniach z popularnych sieciówek - często zobaczymy ją w rzeczach Zary, Mango czy jak ostatnio - z Topshopu.

Królowa Letizia w zestawie Topshop

Królowa Hiszpanii w zestawie z Topshopu pojawiła się podczas podróży dyplomatycznej do Wielkiej Brytanii. Wybór brytyjskiej sieciówki wcale nie powinien nas dziwić - królowa często wybiera projekty marek powstałych w kraju, który akurat odwiedza. Należy przyznać, że na królowej Hiszpanii nawet ubrania z sieciówki prezentują się wyjątkowo ekskluzywnie. Rozkloszowana spódnica midi w połączeniu z bluzką z asymetrycznym dekoltem stworzyły bardzo ciekawe połączenie, a dodatkowo wcale nie kosztowały wiele. Przykładowo spódnica królowej jest obecnie na wyprzedaży, a jej cena wynosi jedynie 150 złotych! Letizia po raz kolejny udowodniła więc, że można wyglądać szalenie stylowo nawet za małe pieniądze.

Zobacz także: Księżniczka Charlotte w Polsce miała na sobie buty księcia Harry'ego z... 1986 roku!

Źródło zdjęcia: East News

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 kwietnia 2019, 22:40

Zobacz także

Nasze propozycje