Poprzedni artykuł: Rewolucja w Sport's Illustrated - w magazynie nareszcie zobaczymy różn... Następny artykuł: Walentynkowe propozycje dla dwojga - zegarki do pary dla pary

Książki o modzie, które naprawdę warto przeczytać

Moda, , tagi: książki o modzie
Są źródłem wiedzy, świetną rozrywką i prawdziwą przyjemnością dla wszystkich miłośniczek mody. Książki o modzie, bo to właśnie o nich mowa pochłaniają od pierwszej strony wszystkie dziewczyny zainteresowane tematem. Oto 7 tytułów, które zdecydowanie warto przeczytać.

W gronie książek o modzie i stylu nietrudno znaleźć zarówno pasjonujące i niezwykle ciekawe pozycje, jak i banalne poradniki, które nie wnoszą właściwie nic nowego. A niestety tych drugich pojawia się coraz więcej. Jednak to nie na nich będziemy się dziś skupiać, a na tytułach, które nie powinny być obce żadnej miłośniczce mody. Biografie znakomitych projektantów, książki zdradzające kulisy pracy w branży oraz lekkie i niebanalne książki o stylu to tylko niektóre z nich. W naszej galerii znajdziecie listę książek, po lekturze których z pewnością nie będziecie zawiedzeni.

Polecamy również - 8 najbardziej stylowych bohaterek z seriali.

Zdjęcia: materiały prasowe

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 19:52

Zobacz także

Nasze propozycje