Poprzedni artykuł: Już nie z haftami, ani z dziurami. Najmodniejsze dżinsy sezonu wyróżni... Następny artykuł: Magdalena Boczarska na czerwonym dywanie pierwszy raz po porodzie. Fig...

Dlaczego Kate Middleton siedzi w płaszczu w pomieszczeniach? Bo musi...

Zauważyłyście, że księżna Kate często jest ubrana w płaszcz, choć inni nie mają na sobie okryć? Okazuje się, że Kate po prostu nie może go zdejmować. Jaki jest powód?

Choć księżna księżna Kate jest już w zaawansowanej ciąży, nie rezygnuje ze swoich obowiązków dyplomatycznych. Wspólnie z mężem odbyła podróż do Szwecji oraz Norwegii. Jak zawsze księżna zachwycała swoimi stylizacjami, które coraz bardziej eksponują jej ciążowy brzuszek. Na ostatnim spotkaniu z norweską rodziną królewską uwagę przykuwał jednak inny szczegół - mowa o płaszczu, który księżna miała na sobie siedząc przy stole. Wszyscy obecni nie mieli na sobie okryć wierzchnich, wyjątkiem była Kate. Dlaczego nie mogła się rozebrać?

Dlaczego Kate Middleton nosi płaszcz w pomieszczeniach?

Powód, dla którego księżna Kate musiała mieć na sobie okrycie jest oczywiście związany z etykietą. Otóż według przepisów - publiczne zdejmowanie okrycia jest uznawane za czynność, która nie przystoi księżnej. Ruch zdejmowania płaszcza wydaje się nam czymś zwyczajnym i naturalnym, jednak na dworze królewskim jest uznawany za nieelegancki. Księżna może to zrobić, ale tylko z daleka od kamer. Rozumiemy, że dla księżnej Kate te zalecenia są kłopotliwe, ale gdybyśmy miały w szafie ten burgundowy płaszcz od Dolce & Gabbana... też nie chciałybyśmy go zdejmować! ;)

Zobacz także: Księżna Kate skrytykowana - nie powinna tego robić w ciąży?

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

Zdjęcie: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 stycznia 2019, 20:47

Zobacz także

Nasze propozycje