Poprzedni artykuł: W Mango rozpoczęła się międzysezonowa wyprzedaż. Ceny są bardzo okazyj... Następny artykuł: Ten kostium kąpielowy w tym roku będzie królować na plażach. Ależ on w...

Modowa wpadka? Nie! Księżna Kate zrobiła to specjalnie choć internauci wytykają jej błąd

Moda, , tagi: kate middleton, wpadki gwiazd
Księżna Kate wyglądała pięknie, ale i tak zarzuca się jej wpadkę? Słusznie?

Księżna Kate właściwie nigdy nie pozwala sobie na modowe wpadki. Mimo wszystko internauci co jakiś czas próbują jej wytykać stylowe błędy. Przykład? Ostatnio na Twitterze próbowano wyśmiać jej zieloną sukienkę, która internautom przypomniała postać z popularnej kreskówki. Tym razem użytkownicy Twittera przyczepili się do koszuli księżnej. Kate Middleton miała na sobie fioletową bluzkę z dużą kokardą od Gucci za ponad 3 tysiące złotych. Księżna wyglądała w niej zjawiskowo, ale... według internautów założyła ją w zły sposób.

Księżna Kate w koszuli Gucci

Na stronie internetowej domu mody Gucci zobaczymy modelkę, która ma na sobie koszulę założoną inaczej niż Kate Middleton. U księżnej rząd guzików zobaczymy z przodu, a według rekomendacji Gucci guziki powinny znajdować się z tyłu bluzki. To właśnie ten "błąd" został wytknięty Kate. Założenie koszuli tył do przodu nie wydaje nam się niepoprawne, skoro bluzka i tak wygląda bardzo dobrze.

Co myślicie o wpadkach, które wmawiane są Kate Middleton? Naszym zdaniem są trochę na siłę... W przypadku Meghan Markle zazwyczaj rzucały się w oczy natychmiastowo, ale u Kate modowe przewinienia są po prostu sztucznie wymyślane. Księżna Kate prezentowała się zjawiskowo - niezależnie od tego czy koszula została założona poprawnie.

Zobacz także: Księżna Kate zaliczyła modową wpadkę? Internauci porównują ją do...

Zdjęcia: EAST NEWS, ONS, materiały prasowe

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 marca 2019, 05:02

Zobacz także

Nasze propozycje