Poprzedni artykuł: Nie ramoneska i nie parka! W tym sezonie nosimy tylko takie okrycia wi... Następny artykuł: Meghan Markle w koszuli z popularnej sieciówki. Jest dostępna w Polsce...

Księżna Kate w spodniach za... 139 złotych. Kupicie je w popularnej sieciówce

Kopiowanie stylu Kate Middleton nigdy wcześniej nie było prostsze. Żeby ubrać się tak, jak księżna wystarczy przygotować 139 złotych i wybrać się do Zary.

Co prawda księżna Kate najczęściej nosi ubrania domów mody Alexander McQueen czy Jenny Packham, ale... wcale nie unika rzeczy z sieciówek. Jej ulubiona? Zara! Kate Middleton w rzeczach z hiszpańskiej sieciówki pokazywała się już wielokrotnie - wypatrzyła tam m.in. piękną sukienkę w niebieskim kolorze oraz stylowy płaszcz w kratę. Ostatni wybór księżnej to rurki w militarnym stylu. Najlepsza wiadomość? Nadal są dostępne w sprzedaży!

Księżna Kate w spodniach z Zary

Nie dość, że spodnie księżnej Kate nadal występują w ofercie sklepu, to jeszcze są w bardzo atrakcyjnej cenie. Mogą być wasze za jedyne 139 złotych. Rurki z Zary mają kolor khaki, militarne przeszycia i wydają się być idealnym wyborem na jesień.


Kate Middleton spodnie wybrała na wizytę w szkole Sayers Croft Forest and Wildlife Garden w Londynie. Do spodni dobrała parkę oraz kozaki, które ma w swojej kolekcji już od... 10 lat. Kupicie spodnie w stylu Kate? :)

Zobacz także: Kate Middleton już w 2007 roku nosiła najgorętszy trend tego sezonu

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 marca 2019, 05:25

Zobacz także

Nasze propozycje