Poprzedni artykuł: Nasze redaktorki wybrały stylizacje na jesień z F&F! Następny artykuł: Meghan Markle nie zachwyciła na ślubie księżniczki Eugenii. Ta nudna s...

Ślub księżniczki Eugenii. Suknia piękna, ale nie obyło się bez wpadki makijażowej...

Wnuczka królowej Elżbiety II jest już po ślubie! Jak wyglądał październikowy royal wedding?

W piątek, 12 października w kaplicy św. Jerzego w Windsorze odbył się kolejny royal wedding. Tym razem po ośmiu latach znajomości przy ślubnym kobiercu stanęła księżniczka Eugenia oraz Jack Brooksbank. Ślub Eugenii i Jacka, podobnie do zaślubin Meghan i Harry'ego, został zorganizowany z wielką pompą. Na uroczystości pojawiły się dwie pary książęce - Kate i William oraz Meghan oraz Harry, a także wielu celebrytów: Kate Moss, Liv Tyler, Naomi Campbell czy Cara Delevingne.

Zdjęcia ze ślubu księżniczki Eugenii

Księżniczka Eugenia w dniu ślubu zrezygnowała z welonu, ale jej stylizację ślubną urozmaicała tiara oraz długi trend. Sama suknia była bardzo klasyczna i nie posiadała żadnych ozdobników. Nie były one potrzebne, bo rozszerzany dół i pięknie skrojony dekolt sukni zapewniły wystarczająco spektakularny efekt. Suknia została zaprojektowana przez duet projektantów: Petera Pilotto i Christophera de Vo.

Ślubny makijaż księżniczki Eugenii

Choć suknia ślubna księżniczki Eugenii zbiera same plusy, inaczej jest w kwestii jej makijażu. Był on dość mocny, jak na makijaż ślubny, a wątpliwości wzbudza przede wszystkim róż na policzkach. Był on trochę zbyt intensywny i przede wszystkim - nałożony zbyt wysoko - kiedy księżniczka się uśmiechała róż wydawał się znajdować pod oczami. To jednak bardzo mały defekt - ogólny efekt jest jak najbardziej na plus!

Zobacz także: Przebili ślub Meghan i Harry'ego? Tak wyglądało wesele przystojnego księcia Hiszpanii

Źródło zdjęć; EAST NEWS, ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 stycznia 2020, 07:33

Nasze propozycje