Poprzedni artykuł: Tego nikt się nie spodziewał. Emily Ratajkowski do ślubu poszła w... g... Następny artykuł: Polskie gwiazdy zakochały się w kolekcji H&M Studio. Najmocniej Marina...

Basia Kurdej-Szatan zmienia wizerunek? Odważna stylizacja z... programu dla dzieci

Ultrakrótka długość spódnicy plus skóra i ćwieki? To zdecydowanie z jedna z najbardziej odważnych stylizacji Basi Kurdej-Szatan. Czyżby próbowała zmienić image?

Trudno pisać o znakach szczególnych stylu Barbary Kurdej-Szatan. Na początku kariery aktorka zaliczała wiele modowych wpadek, a jej stylizacje były bardzo niespójne. Ostatnio jednak jej styl się zmienił i to zdecydowanie na lepsze - zarówno na eventach dziennych, jak i wieczorowych. Jej stylizacje zaczęły być bardziej eleganckie, mocniej osadzone w trendach, a ostatnio nawet... odważne. Na finale programu "The Voice Kids" współprowadząca pojawiła się w ultrakrótkiej spódnicy ze skóry, do której dobrała kurtkę z ćwiekami oraz długie kozaki.

Basia Kurdej-Szatan na finale "The Voice Kids"

Rockowo-motocyklowa stylizacja Basi Kurdej-Szatan to coś nowego w repertuarze gwiazdy. W takim looku widziałybyśmy raczej Dodę, może Małgorzatę Rozenek-Majdan, ew. Natalię Siwiec z początków kariery. Ze względu na długość spódnicy jest dość wyzywająco, ale z drugiej strony wybór mini zupełnie nas nie dziwi. Gwiazda ma rewelacyjne nogi i powinna pokazywać je częściej!

Zobacz także: Basia Kurdej-Szatan na Telekamerach pojawiła się w... sukni ślubnej? Musicie zobaczyć tył tej sukni!

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2019, 03:24

Zobacz także

Nasze propozycje