Poprzedni artykuł: Ruszyła wyprzedaż w H&M! Wybieramy najciekawsze okazje Następny artykuł: Meghan Markle zostanie redaktor naczelną znanego magazynu

Magdalena Lamparska wzięła ślub w Watykanie. Aktorka wybrała oryginalną suknię

Moda, , tagi: suknie ślubne gwiazd
Aktorka Magdalena Lamparska jest już po ślubie! Zobaczcie, jak się prezentowała w tym ważnym dniu.

Sezon ślubny trwa w pełni! Ostatnio pisałyśmy o ślubach polskich skoczków - Macieja Kota oraz Dawida Kubackiego, a teraz zdjęciem w białej sukni pochwaliła się polska aktorka. Mowa o Magdalenie Lamparskiej. Aktorka znana z takich seriali, jak "Hotel 52", "Niania w wielkim mieście" oraz filmów "Listy do M. 2" czy "Porady na zdrady" poślubiła przewodnika turystycznego oraz dziennikarza, Bartka Osumka. Oboje wychowują już synka o imieniu Tymoteusz, a teraz postanowili powiedzieć sakramentalne"tak".

Suknia ślubna Magdaleny Lamparskiej

Ślub Magdaleny i Bartka odbył się w Watykanie z dala od uwagi mediów. Zdjęciami z przepięknym widokiem w tle oboje podzielili się na swoich profilach na Instagramie.

Magdalena Lamparska na dzień ślubu wybrała suknię ślubną projektu Violi Piekut z tiulowymi rękawami i wiązaniem przy szyi. Panna młoda do swojej stylizacji ślubnej przemyciła jeden z najgorętszych trendów tego sezonu, czyli ozdobne spinki. Aktorka wyglądała wprost przepięknie - klasycznie, elegancko, kobieco.

Parze młodej serdecznie gratulujemy!

Zobacz także: Weselna stylizacja żony Kamila Stocha to... wpadka? Całość zepsuł jeden szczegół

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 czerwca 2019, 16:16

Nasze propozycje