Poprzedni artykuł: Zapomnij o dżinsowych szortach! Teraz rządzi kontrowersyjny fason spod... Następny artykuł: Nie Prada ani Gucci - Hillary Clinton nosi buty od... Katy Perry! Zoba...

W kolejce na zakup tych spodni czekają setki osób. Są tego warte?

Moda, , tagi: legginsy, trendy 2017
Te legginsy wyprzedają się w szalonym tempie, a lista oczekujących na nie klientek ciągle rośnie. Co jest w nich tak wyjątkowego?

Legginsy w metaliczne gwiazdki to ostatni hit sprzedażowy! Niedawno pisałyśmy o podkładzie, na który czeka już 25 tysięcy kobiet, a obecnie kolejka ustawia się w oczekiwaniu na oryginalne legginsy marki Bandier. Jak informuje Who What Wear, na liście oczekujących jest już 500 osób, a liczba ta ciągle rośnie. 

Leginsy, które... wyszczuplają

Legginsy marki Bandier na pozór wyglądają bardzo zwyczajnie, wyróżnia je jednak unikatowy wzór w metaliczne gwiazdy. Co ciekawe, legginsywcale nie są tanie - ich cena to prawie 200 dolarów (czyli około 800 złotych). Dlaczego więc cieszą się aż tak dużą popularnością?

Okazuje się, że ogromną zaletą legginsów jest wyjątkowy elastyczny materiał, który wysmukla sylwetkę, a legginsy podobno pasują na każdego. Dodatkowo bardzo wysoki stan w połączeniu z unikatowym materiałem mają "chować" fałdki na brzuchu i wyszczuplać tę partię ciała. Te z pozoru zwyczajne legginsy mają więc bardzo pożądane zalety. Ale czy rzeczywiście są warte takich pieniędzy i zapisywania się na listę oczekujących? Mamy spore wątpliwości. ;) 

Poznaj najgorętsze trendy beauty! Pobierz Trendbook Wizaz.pl - pierwszy taki w Polsce!

Źródło zdjęcia: Pinterest

Te kosmetyki pomogą ci wyszczuplić nogi!

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 kwietnia 2019, 08:39

Zobacz także

Nasze propozycje