Poprzedni artykuł: Wittchen ponownie w Lidlu. Do dyskontu trafi aż 49 modeli torebek Następny artykuł: Rozenek-Majdan w kurtce z Zary. Ma najmodniejszy tej jesieni wzór!

Anna Lewandowska nosi torebkę za 10 tysięcy zł! Podobną kupicie w Zarze za 200 zł

Torebka Anny Lewandowskiej ma zawrotną cenę, ale w Zarze kupicie podobną... 50 razy taniej!

Najbardziej pożądana obecnie marka w świecie mody? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta - Bottega Veneta. Włoski dom mody wypuścił w ostatnim czasie wiele modeli butów i torebek, które podbiły media społecznościowe, a ich zakup graniczył z cudem. Przykładem mogą być sandały z siateczki, które nosiły m.in. Sara Boruc-Mannei, Jessica Mercedes-Kirchner czy Marina Łuczenko-Szczęsna.

Tej jesieni wielkim hitem w kolekcji marki są marszczone kopertówki XXL. Taką w swojej kolekcji ma m.in. Anna Lewandowska.

Zobacz także: Najważniejsze trendy na jesień i zimę 2019/2020. Tych rzeczy szukaj w sklepach!

Anna Lewandowska z torebką Bottega Veneta

Lewandowska posiada torebkę w kilku kolorach, choć najczęściej nosi beżową wersję. Torebka na stronie internetowej Bottega Veneta kosztuje niemało, bo 2400 dolarów (około 9 600 złotych). Choć cena jest zawrotna, zakup torebki graniczy z cudem, bo na stronie internetowej jest ciągle wyprzedana.

Torebka Bottega Veneta - 2400 dolarów

Okazuje się, że kultowym modelem torebki Bottega Veneta zainspirowali się projektanci Zary, bo w jesienno-zimowej kolekcji hiszpańskiej sieciówki znajdziemy podobny model kopertówki. Ta z Zary również jest marszczona (choć w mniejszym stopniu) i można do niej doczepić długi pasek. Podstawowa różnica w porównaniu do modelu Bottega Veneta to oczywiście cena. Za kopertówkę z Zary zapłacimy 199 złotych.

kopertów Zara

Zara - 199 zł

Zobacz także: Anna Lewandowska w marynarce z popularnej sieciówki. Stylowa i nadal dostępna!

Zdjęcie główne: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

14 października 2019, 22:31

Nasze propozycje