Poprzedni artykuł: Dominika Gwit wróciła na ścianki. Jeszcze nigdy nie wyglądała tak dobr... Następny artykuł: Supermodna sukienka i... te rajstopy. Czyżby Doda zaliczyła wpadkę?

Małgorzata Rozenek-Majdan w spodniach z Zary. To najmodniejszy wzór zimy!

Spodnie w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan? Nic prostszego! Wystarczy, że udacie się do Zary.

Małgorzata Rozenek-Majdan musiała naprawdę zakochać się w jesienno-zimowej kolekcji Zary, bo w ubraniach z hiszpańskiej sieciówki pokazuje się bardzo często. W garderobie gwiazdy znajduje się już m.in. idealnie skrojona marynarka, elegancki płaszcz dwurzędowy, a ostatnio do kolekcji dołączyły spodnie w kolorową kratę. Rozenek-Majdan pojawiła się w nich na evencie Pasaży Tesco "Fabryka Świątecznych Swetrów". Do oryginalnych spodni dobrała marynarkę i golf w podobnych kolorach oraz czerwoną torebkę Gucci.

Zara - 199 zł

Rozenek-Majdan w spodniach z Zary

Kraciaste spodnie Małgorzaty Rozenek-Majdan pochodzą z nowej kolekcji Zary, a na metce zobaczymy cenę 199 złotych. Warto zaznaczyć, że w zeszłym roku na ulicach królowała szara krata nazywana "kratą księcia Walii", ale tej zimy zastąpiła ją różnokolorowa krata. Nosimy ją w każdej odsłonie i na różnych częściach garderoby - od płaszczy, po marynarki oraz spodnie, tak jak Małgorzata Rozenek-Majdan. Warto jednak zaznaczyć, że taki wzór może optycznie poszerzać nogi, więc jeśli chcecie uniknąć takiego efektu, spodnie w kratę powinnyście sobie darować. 

Co myślicie o tych spodniach? Chciałybyście mieć podobne?

Zobacz także: Rozenek-Majdan w kontrowersyjnej kurtce. Fani piszą - "wyśmialiby mnie w takiej na ulicy"

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2019, 13:29

Zobacz także

Nasze propozycje