Poprzedni artykuł: Ten kostium kąpielowy kosztuje prawie 2 tysiące złotych, ale... nie mo... Następny artykuł: Łuszczyca, oparzenia i znamię na środku twarzy... Choroby skóry w rekl...

Małgorzata Rozenek-Majdan w garniturze z Zary. Idealny na komunię albo ślub!

Wygląda ekskluzywnie, ale możecie kupić go w sieciówce. Garnitur Małgorzaty Rozenek-Majdan z chęcią widziałybyśmy w swoich szafach!

Małgorzata Rozenek-Majdan wraz z mężem pojawiła się ostatnio w programie "Dzień Dobry TVN", gdzie zaprezentowała wyjątkowo udaną stylizację. Gwiazda od stóp do głów ubrana była w bardzo modny w tym sezonie rozbielony błękit. W trendzie był nie tylko kolor jej stylizacji, ale przede wszystkim garnitur - wiosna 2018 należy właśnie do eleganckich damskich garniturów, koniecznie ze spodniami z szeroką nogawką. Są bardzo eleganckie, a zestawione z butami na obcasie pięknie wydłużają nogi.

Zobacz także: Oto spodnie, dla których w tym sezonie porzucisz rurki. Jak one wydłużają nogi!

Zobacz także: Anna Lewandowska w marynarce z Reserved! Taką samą nosi Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan w garniturze z Zary

Choć na pierwszy rzut oka stylizacja Małgorzaty Rozenek-Majdan wyglądała na drogą, okazuje się, że gwiazda była ubrana głównie w... sieciówkach. Błękitny garnitur wypatrzyła w nowej kolekcji Zary - za spodnie musimy zapłacić 199 złotych, a za marynarkę - 349 złotych. Zarówno spodnie, jak i marynarkę nadal znajdziecie na stronie internetowej Zary.

To nie pierwszy raz kiedy Małgorzata Rozenek-Majdan zachwyciła w looku z Zary. Wcześniej pokazywała się m.in. w ramonesce z hiszpańskiej sieciówki oraz w pięknym komplecie w elegancki wzór. Jak widać można wyglądać ekskluzywnie nawet w ubraniach z popularnych sklepów. :)

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan w stylowym looku z Zary. Marzymy o jej koszuli i spodniach

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 stycznia 2019, 16:47

Zobacz także

Nasze propozycje