Poprzedni artykuł: Modna kurtka na wiosnę? Julia Wieniawa znalazła ją w Reserved Następny artykuł: Nerka to wielki hit sezonu, ale... nie noś jej tak, jak Karolina Szost...

Małgorzata Rozenek-Majdan w stylowym looku z Zary. Marzymy o jej koszuli i spodniach

Wygląda niczym projekt znanego domu mody, a... pochodzi z sieciówki. Ten komplet Małgorzaty Rozenek-Majdan kupicie w Zarze.

Kiedy patrzymy na jeden z ostatnich looków Małgorzaty Rozenek-Majdan, odnosimy wrażenie, że składa się on w całości z rzeczy z metką luksusowego domu mody. Ale tak naprawdę stylizacja gwiazdy wcale nie była tak droga, jak można się było spodziewać. Podstawę jej stylizację stanowił bowiem... piżamowy komplet, który kupicie w Zarze. Look Rozenek-Majdan dopełniały jednak luksusowe dodatki: niebieskie szpilki Dior oraz uwielbiana przez gwiazdy torebka Chloe Nile Brancelet.

Zobacz także: Te buty z Zary to wielki hit na Instagramie. Dobra wiadomość - nadal są dostępne

Małgorzata Rozenek-Majdan w komplecie z Zary

Choć najdroższe w stylizacji Małgorzaty Rozenek-Majdan były dodatki, jej komplet z Zary prezentował się równie luksusowo. Oryginalny wzór i nieoczywiste połączenie kolorystyczne przypomina nam stylistykę domów mody Marni czy Etro, przez co zarówno koszula jak i spodnie wyglądają na drogie. Zarówno za spodnie, jak i luźną koszulę zapłacimy po 199 złotych. Ubrałybyście się podobnie?

Na zdjęciu: Luźna koszula - 199 zł, Rozszerzane spodnie - 199 zł

Zobacz także: Polskie gwiazdy pokochały najbrzydsze buty sezonu. Jak wyglądają?

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 kwietnia 2019, 15:52

Zobacz także

Nasze propozycje