Poprzedni artykuł: Meghan Markle czy Kate Middleton - kto wydaje więcej na ubrania? Różni... Następny artykuł: Marta Manowska i Doda noszą identyczną kurtkę z Zary. Teraz jest przec...

Marcelina Zawadzka w supermodnej zimowej kurtce. Identyczną kupicie na wyprzedaży za... 89 złotych

Jeśli spodobała wam się ciepła i stylowa kurtka Marceliny Zawadzkiej, mamy dobrą wiadomość - wiemy, gdzie kupicie ją za bezcen!

Zaraz po płaszczach z materiału przypominającego futerko misia, najmodniejszym okryciem wierzchnim sezonu są ogromne kurtki puchowe. Mowa o tych pełnych objętości, dłuższych, które sięgają niemal kostek. Z popularności trendu pozostaje się tylko cieszyć, bo takie kurtki wydają się być idealnym wyborem na mroźną zimę w Polsce.

Długie puchówki w tym sezonie pokochało wiele gwiazd - noszą je m.in. Rihanna, Gigi Hadid, a także Karolina Szostak czy Marcelina Zawadzka. Nam do gustu najbardziej przypadła ta, którą nosi ostatnia z nich.

Marcelina Zawadzka w białej puchówce

Marcelina Zawadzka, która do perfekcji opanowała styl codzienny, ostatnio była widziana w pięknej kurtce w białym kolorze, którą zestawiła z bardzo modnymi śniegowcami za kostkę. Jeśli puchówka wpadła wam w oko, mamy dla was dobrą wiadomość - bardzo podobną kupicie w Pull&Bear i to na wyprzedaży! W hiszpańskiej sieciówce znajdziecie puchowy płaszcz, która przypomina ten Marceliny Zawadzkiej i kosztuje jedyne 89 złotych. Kurtki różnią się właściwie jedynie długością oraz kolorem suwaka. 

Na zdjęciu: Pull&Bear - 89 zł (było 279 zł)

Jak wam się podoba kurtka Marceliny Zawadzkiej? Wybierzecie się do Pull&Bear?

Zobacz także: Ten płaszcz z sieciówki pokochały zagraniczne gwiazdy. Kupicie w Polsce!

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 kwietnia 2019, 04:00

Zobacz także

Nasze propozycje