Poprzedni artykuł: Popularny sklep internetowy wprowadza funkcję, dzięki której przestani... Następny artykuł: Suknia ślubna z sieciówki? W tych z H&M zapragniesz iść do ołtarza

Marcelina Zawadzka zachwyca na Gali KWC! Suknia piękna, ale tylko spójrzcie na buty!

Gala KWC już za nami, pora na małe podsumowanie. Pod lupę bierzemy stylizację prowadzącej wydarzenie - Marceliny Zawadzkiej. Czyż nie wyglądała zjawiskowo?

Tegoroczna Gala Kosmetyku Wszech Czasów już za nami! 28 marca rozdaliśmy nagrody w 23 kategoriach w przepięknej przestrzeni The Tides z malowniczym widokiem na Wisłę. Naszą galę prowadził wyjątkowy duet - Marcelina Zawadzka oraz Tomasz Kammel. Jak możecie się spodziewać, Marcelina na scenie wyglądała zjawiskowo!

Marcelina Zawadzka na Gali KWC

Marcelina na Gali KWC pojawiła się w sukni z kolekcji marki Muses. Miała ona dość prosty krój, ale robiła duże wrażenie ze względu na metaliczne wykończenie. Całość uzupełniały sandały na obcasie z biżuteryjnym zdobieniem od Giuseppe Zanotti. W przypadku Marceliny nie sposób nie wspomnieć o makijażu i fryzurze, które jak zawsze były perfekcyjne. Delikatny make up z akcentem na oko (mocny trend na 2018 rok!) wykonała wizażystka Małgorzata Smelcerz, a o fryzurę zadbał Damien Koba.

Marcelina Zawadzka oraz redaktor naczelna Wizaz.pl - Aneta Wikariak

Wczorajszą Galę uświetnił ponadto występ Natalii Nykiel, która wybrała welurowy garnitur w oryginalnym kolorze młodej projektantki Kas Kryst. Byłyśmy pod ogromnym wrażeniem - zarówno stylizacji, jak i potężnego głosu Natalii.

Zobacz także: Poznaj 7 kluczowych trendów beauty na 2018 rok - pobierz Trendbook Wizaz.pl!

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lutego 2019, 20:01

Zobacz także

Nasze propozycje