Poprzedni artykuł: Doda w spodniach z Zary za 139 złotych. Nadal możecie je kupić! Następny artykuł: Meghan Markle w stylizacji, w której... można iść do ślubu

Marcelina Zawadzka w supermodnych kozakach. Kupiła je w Mango

My nie mamy wątpliwości - Marcelina Zawadzka w Mango znalazła najpiękniejsze kozaki tego sezonu!

Marcelina Zawadzka to jedna z tych gwiazd, która zawsze wygląda świetnie, a... większość swoich ubrań kupuje w sieciówkach. Niedawno zachwyciła w świetnych szortach z Zary czy w sukience z Bershki, a jej ostatni wybór to fenomenalne kozaki za kolano z Mango. Marcelina pojawiła się w nich na evencie organizowanym przez markę Sugarfree i zestawiła je z białą sukienką oraz modną nerką na pasku.     

Marcelina Zawadzka w kozakach z Mango

Jeśli kozaki Marceliny wpadły wam w oko, to powinnyście wybrać się do pobliskiego Mango lub kupić je przez internet. Kozaki Marceliny Zawadzkiej pochodzą z aktualnej kolekcji hiszpańskiej sieciówki i kosztują 229 złotych. Wężowa skóra obok panterki i kolorowej kraty to najmodniejszy wzór jesieni i oprócz ubrań nosimy ją też na dodatkach.

My jesteśmy absolutnie zakochane w kozakach Marceliny! Warto jednak zaznaczyć, że nie są to buty dla każdego - niestety ze względu na wzór, będą optycznie pogrubiać nogi.

Zobacz także: To ulubiony trik Marceliny Zawadzkiej. Co robi przed każdym wielkim wyjściem?

Zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 stycznia 2019, 22:51

Zobacz także

Nasze propozycje