Poprzedni artykuł: Zamiast ideału - niedoskonałości! Odważna kampania bieliźnianej marki Następny artykuł: Czterodniowe koczowanie w kolejce po…buty. Są warte takiego "poświęcen...

To najpiękniejsza kolekcja NYFW? Suknie Marchesa zachwycają!

Moda, , tagi: pokaz mody, Marchesa
Nowojorski Tydzień Mody dobiega końca, więc możemy pokusić się o małe podsumowania. A skupimy się na kolekcji, która oczarowała nas najbardziej. Suknie zaprezentowane na pokazie Marchesa zdecydowanie zasługują na miano najpiękniejszych propozycji całego fashion weeku.

Duet Marchesa, który tworzą projektantki Georgina Chapman oraz Keren Craig zazwyczaj kojarzony jest z przepięknymi propozycjami sukien ślubnych. Projektantki istotnie tworzą wyjątkowe suknie, o których z pewnością marzy niejedna panna młoda. Ale kolekcje sukien wieczorowych duetu zachwycają w równie dużym stopniu - o czym doskonale świadczą projekty zaprezentowane podczas fashion weeku w Nowym Jorku.

Propozycje marki na sezon jesień-zima 2016/2017 to przede wszystkim pochwała kobiecości - zarówno w delikatnym, jak i bardziej zmysłowym wydaniu. Na wybiegu pojawiły się zachwycające zwiewne suknie w baśniowym suknie, a także podkreślające kobiece kształty suknie w stylu latino, który a dominować wiosną i latem. Nas w szczególności zachwyciły bogate zdobienia oraz kwiatowe aplikacje.

Zobaczcie najpiękniejsze propozycje duetu Marchesa!

 

 

 

 

zdjęcia: Imax Tree

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 stycznia 2019, 00:17

Zobacz także

Nasze propozycje