Poprzedni artykuł: Julia Wieniawa w kurtce idealnej na... lato w Polsce. Kupisz ją na wyp... Następny artykuł: MaRina i Anna Lewandowska w identycznych sukienkach. Wiemy, gdzie kupi...

Ta kobieta pozwoliła, aby mąż przez tydzień wybierał jej stylizacje. Efekt? Na pewno zaskakujący

Moda, , tagi: viral, małżeństwo
Wyobraźcie sobie, że wasz mąż lub chłopak przez tydzień wybiera ubrania za was. Jaki mógłby być efekt takiego eksperymentu? Ona postanowiła to sprawdzić.

Młode małżeństwo, Caitlyn i Colin zdecydowało się na ciekawy eksperyment - Colin przez jeden tydzień miał codziennie wybierać stylizacje dla swojej żony, a ta nie mogła jego wyborów kwestionować. Czegokolwiek nie wybierał dla niej mąż, Caitlyn i tak musiała to założyć niezależnie od tego, czy jej się to podoba czy też nie.

Mąż najlepszym stylistą?

Caitlyn zdecydowała się na przeprowadzenie eksperymentu ze względu na trudność związaną z wybieraniem ubrań. Miała ich bardzo dużo, ale codziennie rano natrafiała na ten sam problem związany z wyborem stroju do pracy. Liczyła na to, że mąż odrobinę jej to zadanie ułatwi.

Podobnie jak wiele kobiet, mam dużą garderobę zapełnioną rzeczami, których często nawet nie miałam na sobie. Mimo to często myślałam, że nie mam nic do noszenia. Potem postanowiłam eksperymentować i poprosiłam mojego męża, aby przez kilka tygodni za mnie wybierał stroje. Jego wybory naprawdę mnie zaskoczyły - opowiadała Caitlyn o eksperymencie.

Stylizacje, które Colin przygotował dla Caitlyn były bardzo różne. Jednego dnia sugerował jej założenie sukienki z dużym dekoltem, a innego - dżinsowe ogrodniczki i buty na płaskiej podeszwie. W naszej galerii możecie zobaczyć wszystkie stylizacje wybrane przez męża. 

Zobacz także: To jeden z najbardziej kobiecych trendów tego lata. Pokochały go Iga Lis i Julia Wieniawa

Źródło zdjęć: Brightside

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 marca 2019, 11:17

Zobacz także

Nasze propozycje