Poprzedni artykuł: Kiedy w tym roku startują wyprzedaże? To już lada moment! Następny artykuł: Najnowsze trendy w stylizacji paznokci. Nasz przewodnik!

Meghan Markle na urodzinach królowej. Po miesiącu od porodu księżna wygląda zjawiskowo

Meghan Markle powraca do życia publicznego. Jak wygląda miesiąc po porodzie?

Meghan Markle urodziła synka 6 maja, a dwa dni później po raz pierwszy po porodzie pozowała fotoreporterom w sukience projektu . Księżna miała na sobie wtedy biała sukienkę i wyglądała przepięknie. Od tego czasu Meghan unikała jakichkolwiek wystąpień publicznych. Po upływie Meghan Markle wzięła udział w obchodach święta Trooping of Color, czyli urodzin królowej Elżbiety II. Meghan na tę okazję wybrała granatową stylizację.

Meghan Markle na obchodach urodzin królowej

Na urodzinach królowej księżna pojawiła się w zabudowanej sukience oraz toczku. Księżna wyjątkowo nie rozpuściła włosów, ani nie zdecydowała się na luźny koczek, a wręcz przeciwnie - wybrała eleganckie upięcie. Od porodu minął niewiele ponad miesiąc - widać, że księżna jest jeszcze delikatnie opuchnięta, ale mimo wszystko wygląda zjawiskowo. 

W ubiegłym roku na Trooping of Color stylizacja księżnej Sussex była krytykowana. Meghan wybrała wtedy sukienkę lekko odkrywającą ramiona. Wyglądała pięknie, ale eksponowanie ramion zostało uznane za niestosowne. W tym roku zdecydowała się na bardziej zachowawczą kreację oraz jeden ze swoich ulubionych kolorów - granat. 

Warto nadmienić, że w pierwszych miesiącach na dworze królewskim właściwie każda stylizacja Meghan była krytykowana. Odkąd została mamą na szczęście media są dla niej bardziej łaskawe. Z niecierpliwością czekamy na jej kolejne stylizacje. 

Zobacz także: Meghan Markle ledwo urodziła, a już jest w ogniu krytyki. Tym razem jest krytykowana za...

Zdjęcia: EAST NEWS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 czerwca 2019, 09:26

Nasze propozycje