Poprzedni artykuł: Angelika Mucha założyła najmodniejsze sneakersy sezonu i... skróciła s... Następny artykuł: Dlaczego królowa Elżbieta II zawsze nosi jaskrawe kolory? Powód jest z...

Tych butów także nie wolno nosić Meghan Markle. Wszystko przez... królową Elżbietę II

Latem nosi je większość z nas, ale Meghan Markle prawdopodobnie nie założy ich już nigdy. Powód? Gust królowej Elżbiety II.

Odkąd Meghan Markle weszła do rodziny królewskiej, musi przestrzegać listy zakazanych ubrań i dodatków, niemile widzianych w sytuacjach oficjalnych. Ostatnio pisałyśmy o szpilkach odkrywających palce, które niedozwolone są zarówno dla księżnej Meghan, jak i Kate, a także o torebkach na długim pasku, które również nie są mile widziane na dworze królewskim.

Okazuje się, że to nie jedyne zakazy, o których musi pamiętać Meghan. Otóż latem nie powinna pokazywać się w butach na koturnie. Dlaczego?

Buty na koturnie - dlaczego są zakazane?

Zakaz noszenia butów na koturnie przez księżną Sussex wydaje się być zaskakujący, biorąc pod uwagę fakt, że księżna Kate wielokrotnie byłą widywana w letnich espadrylach na delikatnej platformie. Zazwyczaj księżna wybierała je jednak podczas urlopu, ale nigdy w sytuacjach oficjalnych, a przede wszystkim - nie w obecności królowej Elżbiety II. Ta jednak podobno i tak krytykowała obuwie Kate, a koturny księżnej uznawano za wpadkę.

Podobno zakaz noszenia koturnów na brytyjskim dworze królewskim wynika z wielkiej niechęci królowej do tego rodzaju butów - Elżbieta II nie nosi ich nigdy i wymaga od tego od innych.

Królowa nie jest fanką butów na koturnie. Naprawdę nie znosi taki butów i to fakt doskonale znany wśród wszystkich kobiet na dworze królewskim - informuje "Vanity Fair".

Biorąc pod uwagę duża liczbę wpadek modowych, które zaliczyła Meghan Markleodkąd została księżną, możemy się spodziewać, że w najbliższym czasie raczej nie będzie nosić koturnów. Nikt przecież nie chciałby stracić względów u królowej, a już na pewno nie Meghan. ;)

Zobacz także: Dlaczego Meghan Markle zawsze nosi za duże buty?

Zdjęcia: ONS, EAST NEWS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 lutego 2019, 21:46

Zobacz także

Nasze propozycje