Poprzedni artykuł: Wychudzona księżna Kate w sukni jak dla Barbie. To najgorsza stylizacj... Następny artykuł: O tej stylizacji Meghan Markle wolałaby pewnie zapomnieć! Taka wpadka...

Tych butów nie wolno nosić na dworze, bo Elżbieta II ich nienawidzi. Ale Meghan Markle się zbuntowała!

Moda, , tagi: Meghan Markle, okazje
Pewna swojej pozycji na dworze, Meghan Markle pozwala sobie na coraz więcej. Podpadnie królowej Elżbiecie II?

Po długim pobycie w Australii księżna Meghan i książę Harry przebywają na Fidżi. Księżna Sussex prezentuje tam wyjątkowo udane stylizacje - w jednej z sukienek wyglądała niczym panna młoda, a inna suknia podkreślała jej ciążowy brzuszek. Kolejnego dnia wizyty Meghan postawiła na mniej formalną stylizację - sukienkę w kwiaty  marki Figue, torebkę w etniczne wzory oraz espadryle na koturnie.

To właśnie buty Meghan budzą największą wątpliwość. Wszystko dlatego, że... Meghan nie powinna ich nosić poprzez wzgląd na królową Elżbietę II.

Meghan Markle w butach na koturnie

Podobno na brytyjskim dworze królewskim dobrze znany jest fakt niechęci królowej Elżbiety II to butów na koturnie. W sytuacjach formalnych są całkowicie zakazane, a w wydarzeniach o mniejszej randze po prostu niewskazane.

Królowa nie jest fanką butów na koturnie. Naprawdę nie znosi taki butów i to fakt doskonale znany wśród wszystkich kobiet na dworze królewskim - informuje "Vanity Fair".

Wszystko wskazuje na to, że Meghan postanowiła po raz kolejny nie przejmować się zasadami panującymi na dworze królewskim. Warto zaznaczyć, że espadryle na koturnie na wyjazdach często nosi także Kate Middleton. Poza tym buty doskonale uzupełniały etniczną stylizację Meghan. Naszym zdaniem wyglądała świetnie!

Zobacz także: Meghan Markle w koszuli z popularnej sieciówki. Jest dostępna w Polsce!

Zdjęcia: EAST NEWS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 stycznia 2019, 20:47

Zobacz także

Nasze propozycje