Poprzedni artykuł: Księżna Kate w spodniach za... 139 złotych. Kupicie je w popularnej si... Następny artykuł: Izabela Janachowska projektuje suknie ślubne. W kolekcji propozycje dl...

Meghan Markle w koszuli z popularnej sieciówki. Jest dostępna w Polsce!

Meghan Markle po raz pierwszy od dawna zdecydowała się wystąpić w koszuli z sieciówki. Efekt? Za granicą prawie się już wyprzedała, ale w Polsce nadal możecie ją kupić!

Księżna Kate ubrania z sieciówek nosi bardzo często (ostatnio pokazała się np. w spodniach z Zary za 139 złotych), ale Meghan Markle dotąd nosiła ubrania wyłącznie z kolekcji sławnych domów mody. Wyjątkiem był jedynie jej sweter z kolekcji Marks&Spencer. Wydaje się, że księżna Meghan zdecydowała się wziąć przykład z żony księcia Williama i ostatnio pojawiła się w koszuli, którą kupimy w popularnej sieciówce. Meghan zdecydowała się na & Other Stories - szwedzką sieciówkę z grupy H&M, która ma kilka sklepów w Polsce.

Meghan Markle w koszuli z sieciówki

Zielona koszula Meghan Markle jest wykonana z jedwabiu, a jej cena to około 300 złotych. Drogo? Nie, jeśli weźmiemy pod uwagę ceny pozostałych części stylizacji Meghan. Jej spódnica od Hugo Bossa to wydatek około 2 tysięcy złotych, a zamszowe czółenka Stuart Weitzman to z kolei koszt około tysiąca złotych.

Meghan w zielonej stylizacji pojawiła się w regionie Sussex, który zwiedzała wraz z księciem Harrym. Musimy przyznać, że to jedna z jej najlepszych stylizacji - nowoczesna, ale nadal bardzo elegancka. Poza tym butelkowa zieleń to kolor wręcz stworzony dla księżnej!

Zobacz także: Figury mogłaby jej pozazdrościć niejedna modelka... Meghan Markle ma na to swoje sposoby!

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 marca 2019, 05:27

Zobacz także

Nasze propozycje