Poprzedni artykuł: Primark niedługo otworzy sklepy w Polsce? Na pierwszy ogień dwa miasta... Następny artykuł: Znów przytyła? Jest w ciąży? Stylizacja Ewy Farnej mówi wszystko

Wystarczy 70 złotych, aby mieć sweter Meghan Markle. Jest na wyprzedaży

Look w stylu Meghan Markle? Nic prostszego - jej sweter jest właśnie na wyprzedaży.

Odkąd Meghan Markle występuje obok ksiecia Harry'ego jako księżna nosi głównie ubrania najlepszych domów mody na czele z Givenchy, Pradą i Diorem. Wydatki na jej stylizacje w ciągu zaledwie trzech miesięcy osiągnęły już niebotyczną kwotę około 800 tys. złotych. Meghan na ubrania wydaje sporo, ale okazuje się, że i ona nie unika sieciówek. Miłością do taniej mody zasłynęła Kate Middleton, która często nosi ubrania z Zary.

Wydaje się, że Meghan ją naśladuje, bo, jak z opóźnieniem ustaliły media, jeszcze za czasów narzeczeństwa nosiła sweterek z kolekcji Marks&Spencer.

Meghan Markle nosi Marks&Spencer

Po tym, jak założyła czarny sweter z metką Marks&Spencer wyprzedał się on w mgnieniu oka. Co prawda jest on już niedostępny, ale sieciówka nadal sprzedaje ten model w innych wersjach kolorystycznych. Co więcej sweter w żółtym kolorze kupimy obecnie na wyprzedaży za 15 funtów (około 70 złotych).

Niestety sieć Marks&Spencer wycofała się z Polski, ale sweter można zamówić przez internet lub podczas wizyty np. w Wielkiej Brytanii. Okazuje się, że naprawdę niewiele potrzeba, aby wyglądać, jak księżna. ;)

Zobacz także: Z przodu wygląda doskonale, a z tyłu.. Co jest nie tak ze strojem Meghan Markle?

Zdjęcia: materiały prasowe, EAST NEWS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 marca 2019, 04:41

Zobacz także

Nasze propozycje