Poprzedni artykuł: Marta Manowska i Doda noszą identyczną kurtkę z Zary. Teraz jest przec... Następny artykuł: Szczuplejszy brzuch w minutę? Tak, wystarczy, że wydasz 15 zł w Lidlu

Piękna, ale niestosowna stylizacja Meghan Markle. Czy księżna znowu popełniła wpadkę?

Moda, , tagi: Meghan Markle, okazje
Księżna Meghan wyglądała pięknie, ale jej stylizacja uznawana jest za nieodpowiednią. Z jakiego powodu?

Meghan Markle w ciągu kilku miesięcy na dworze królewskim zdążyła już zostać ikoną stylu. Księżna wystąpiła jako gość honorowy na gali British Fashion Awards, gdzie wręczała nagrodę projektantce Clare Waight Keller, a każdej jej stylizacji przygląda się cały świat. Po krótkiej przerwie od wystąpień publicznych, ciężarna Meghan spotkała się z grupą bezrobotnych kobiet, aby udzielić im modowych porad przydatnych podczas rozmów kwalifikacyjnych.

Zamysł był jak najbardziej dobry, ale... Meghan podczas wizyty w Smart Works (organizacji wspierającej biedne i poszkodowane kobiety w poszukiwaniu pracy) wybrała nie do końca przemyślany outfit. Księżna pokazywała kobietom, jak stworzyć stylizację z ubrań z darów, a sama miała na sobie bardzo drogi strój.

Meghan Markle znowu zaliczyła wpadkę?

Meghan na wizytę Smart Works przygotowała minimalistyczną stylizację, ale za to wartą fortunę. Księżna wybrała torebkę od Victorii Beckham za 10 tysięcy złotych, płaszcz z metką Oscar de la Renta za 11 tysięcy, szpilki Gianvitto Rossi za około 3 tysiące oraz sukienkę za tysiąc. Łatwo obliczyć, że stylizacja księżnej to wydatek około 25 tysięcy złotych.

Zawrotne kwoty wydawane na ubrania księżnej standard (przypomnijmy, że w 2018 roku na ubrania wydała 2 miliony złotych!), ale i tak dziwi, że na spotkanie o takim charakterze nie wybrała tańszych rzeczy. Kate Middleton często pokazuje się w ubraniach z Zary i innych sieciówek. Szkoda, że Meghan nie wzięła z niej przykładu - wtedy jej rady stylizacyjne dla przeciętnych kobiet byłyby pewnie bardziej wiarygodne...

Zobacz także: Sukienkę Kate Middleton kupicie na wyprzedaży w Zarze. Cena pozytywnie zaskakuje

Zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 kwietnia 2019, 15:02

Zobacz także

Nasze propozycje