Poprzedni artykuł: 5 rzeczy, które trzeba kupić na wyprzedażach. Będą ultramodne wiosną! Następny artykuł: Marcelina Zawadzka w supermodnej zimowej kurtce. Identyczną kupicie na...

Meghan Markle czy Kate Middleton - kto wydaje więcej na ubrania? Różnica jest szokująca

Moda, , tagi: kate middleton, Meghan Markle
Kiedy zobaczycie kwotę, jaką Kate Middleton wydaje na ubrania prawdopodobnie będziecie w szoku. Ale... okazuje się, że Meghan Markle wydaje kilka razy więcej!

Choć członkinie rodów królewskich czasami pojawiają się w ubraniach z sieciówek, zazwyczaj mają na sobie projekty najlepszych domów mody. Kate Middleton najczęściej pokazuje się w strojach z metką Alexander McQueen czy Jenny Packham, a Meghan Markle najbardziej upodobała sobie projekty Clare Waight Keller dla domu mody Givenchy. Jak można się spodziewać - wydatki obu księżnych na stylizacje są bardzo wysokie. Okazuje się jednak, że jedna z nich jest bardziej oszczędna.

Ile Meghan Markle i Kate Middleton wydają na ubrania?

Wydatki księżnych na ubrania i dodatki postanowiła przeanalizować grupa ekspertów z Unidentified Fashion Object No More. Według ich analizy Kate Middleton w 2018 roku na swoje stylizacje przeznaczyła sumę około 71 tysięcy funtów (około 350 tysięcy złotych). Okazuje się, że jest to bardzo mało w porównaniu do tego, ile wydaje Meghan Markle. Otóż garderoba księżnej Sussex wyceniona została na... 427 tysięcy funtów, czyli niemal 2 miliony złotych!

Z tego wynika tak duża różnica w kosztach? Warto zaznaczyć, że wliczone została w nie suknia ślubna Meghan Markle, a poza tym księżna w tym roku pokazywała się publicznie o wiele częściej niż Kate Middleton. Kate w ostatnich miesiącach ciąży nie brała udziału w oficjalnych wydarzeniach, a po urodzeniu trzeciego dziecka bardzo często wybierała ubrania, które nosiła już wcześniej wielokrotnie.

Która z księżnych ma waszym zdaniem lepszy styl?

Zobacz także: Sukienkę Kate Middleton kupicie na wyprzedaży w Zarze. Cena pozytywnie zaskakuje

Zdjęcie: EAST NEWS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 kwietnia 2019, 04:12

Zobacz także

Nasze propozycje