Poprzedni artykuł: To chyba najdziwniejszy kostium kąpielowy na świecie! Modny czy wulgar... Następny artykuł: Sukienka w stylu księżnej Kate? Kupicie ją na wyprzedaży w Mohito

Wpadka Melanii Trump. Pierwsza Dama USA zapomniała o bieliźnie?

Moda, , tagi: wpadki modowe, Melania Trump
Podczas Święta Niepodległości Melania Trump zapomniała o bieliźnie? Z tych zdjęć z pewnością nie będzie dumna...

Melania Trump zazwyczaj prezentuje bardzo udane stylizacje, ale kiedy przydarzają się jej wpadki są naprawdę spektakularne. Pierwsza Dama Stanów Zjednoczonych zasłynęła nieszczęsną kurtką z Zary, który na plecach miała nadrukowany kontrowersyjny napis.

Tym razem Melania jest na ustach całego świata za sprawą stylizacji, którą zaprezentowała podczas obchodów 4 lipca (Święto Niepodległości w Stanach Zjednoczonych). Pierwsza Dama na tę okazję wybrała białą sukienkę z kolekcji Caroliny Herrery, którą urozmaicały kolorowe pasy. Byłoby idealnie gdyby nie... brak bielizny.

Melania Trump bez stanika na obchodach 4 lipca

Na większości zdjęć, które zrobiono Melanii Trump 4 lipca na sukience w znaczący sposób... odznaczają się sutki. Wiele gwiazd lubi pokazywać je w stylizacjach na czerwonym dywanie, ale w stylizacji Pierwszej Damy i to podczas obchodów święta państwowego jest to po prostu niedopuszczalne.

Przypuszczamy, że na żywo wpadka mogła nie być bardzo widoczna, ale niestety aparaty fotograficzne są bezlitosne i uchwycą każdy defekt stylizacji. Sukienka była wykonana z elastycznego materiału, a pod takimi tkaninami oznaczają się  wszelkie nierówności.

Podobną wpadkę około rok temu zaliczyła Meghan Markle. Księżna także nie założyła biustonosza pod obcisłą sukienkę. Jak widać podobne wpadki zdarzają się najlepszym... ;)

Zobacz także: Melania Trump znów zaliczyła wpadkę? Ten gest Pierwszej Damy mówi więcej niż tysiąc słów...

Zdjęcia: EAST NEWS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 lipca 2019, 04:57

Nasze propozycje