Poprzedni artykuł: Agnieszka Kaczorowska w sukience z Mohito. Nie tylko dla kobiet w ciąż... Następny artykuł: Julia Wieniawa w zjawiskowym garniturze z Mohito. Wyglądała obłędnie!

Kontrowersje wokół torebek Michaela Korsa w Lidlu- mamy komentarz dyskontu

Moda, , tagi: Michael Kors, Lidl
Wokół sprzedaży torebek marki Michael Kors w Lidlu jest dużo emocji. Pojawiły się głosy, że sprzedaż nie jest autoryzowana przez markę. Jak jest naprawdę?

Do sieci sklepów Lidl regularnie trafiają ubrania i dodatki należącej do dyskontu marki Esmara, ale co jakiś czas w Lidlu możemy kupić także artykuły innych brandów. Często są to torebki i galanteria Wittchen, a ostatnio buty sportowe Adidas oraz Puma.

Kilka dni temu w sieci pojawiły się informacje dotyczące zaplanowanej na maj sprzedaży torebek Michaela Korsa. Dotąd marki premium nigdy nie pojawiały się w Lidlu, dlatego premiera torebek Michaela Korsa w dyskoncie wzbudza duże zainteresowanie.

Michael Kors w Lidlu - premiera wzbudza kontrowersje

O sprzedaży torebek z logo Michaela Korsa na Facebooku pisał bloger modowy Michał Zaczyński, który zwrócił uwagę na brak aprobaty działań Lidla ze strony marki Michael Kors.

Jak mówią mi szefowie marketingu marki, promocja nie jest autoryzowana przez Michaela Korsa i nie wiadomo skąd Lidl wytrzasnął te torebki. Cały proceder odbywa się więc bez porozumienia z marką (zatem: bez jej zgody i aprobaty), która bada obecnie sprawę, w tym - oczywiście - to jak Lidl wszedł w posiadanie produktu - czytamy na fanpage'u Michała Zaczyńskiego. 

Na pewno nie można podejrzewać Lidla o sprzedaż podrabianych produktów - to byłoby dla dyskontu zbyt ryzykowne. Pochodzenie torebek budzi jednak wątpliwości, dlatego o komentarz w tej sprawie poprosiłyśmy przedstawicieli sieci Lidl.

Dostawa torebek marki Michael Kors była negocjowana przez międzynarodowy zespół Lidla dla więcej niż jednej spółki narodowej. Szczegółowe informacje na temat negocjacji handlowych dot. produktów oferowanych przez Lidl Polska objęte są tajemnicą handlową - wyjaśnia Aleksandra Robaszkiewcz, Communications Manager Lidl Polska.

Od 6 maja akcesoria Michaela Korsa pojawiły się w ofercie niemieckiego Lidla, gdzie dostępnych było wiele modeli. Teraz przyszła pora na Polskę. Torebki Michaela Korsa będą do kupienia w Lidlu od 13 do 19 maja lub do wyczerpania zapasów. Nie kupimy ich jednak w sklepach stacjonarnych, a w debiutującym sklepie internetowym Lidla. Cena skórzanych torebek jest okazyjna w porównaniu do cen w butikach - 799 zł. Dodatkowo w dniach 13-19 maja możemy liczyć na darmową dostawę.

Kupicie?

Zobacz także: Nerki odchodzą w zapomnienie? W tym sezonie zastępują je...

Zdjęcia: materiały promocyjna Lidl, Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 maja 2019, 17:07

Zobacz także

Nasze propozycje