Poprzedni artykuł: Marynarka z Mango, którą pokochały blogerki. Żeby kupić ją w Polsce, t... Następny artykuł: Marcelina Zawadzka zachwyca na Gali KWC! Suknia piękna, ale tylko spój...

Popularny sklep internetowy wprowadza funkcję, dzięki której przestaniecie się bać zamawiać online

Moda, , tagi: asos
Asos.com wprowadza nową funkcję w zakupach - od teraz ubrania będą prezentowane na kilku modelkach. Zadziwiające, że tak oczywiste rozwiązanie pojawia się dopiero teraz.

Sieciówki dobrze wiedzą, jak zaprezentować produkt na stronie internetowej, aby wzbudzić w klientach żądzę zakupu. Ubrania na szczupłych modelkach leżą idealnie, a nam wydaje się, że będziemy w nich wyglądać podobnie. Rzeczywistość jednak zazwyczaj bywa brutalna i po przymierzeniu rzeczy w domu, czeka nas spore rozczarowanie. Ale popularny sklep internetowy - Asos.com wprowadził właśnie funkcję, która pomoże nam tego rozczarowania uniknąć. O czym mowa? Otóż oglądając produkt na stronie zobaczymy go na zdjęciach modelek o różnych rozmiarach i kształtach, a nie tylko jak dotąd - tylko na jednej i to w dodatku bardzo szczupłej.

Zobacz także: Te buty z Zary to kolejny hit Instagrama. Dobra wiadomość - nadal możecie je kupić

Modelki o różnych rozmiarach na Asos.com

Jak nowa funkcja Asos wygląda w praktyce? Po kliknięciu w dany produkt zobaczymy jego zdjęcia na trzech różnych modelkach - jednej bardzo szczupłej, drugiej z pełniejszymi biodrami, o figurze gruszki, oraz trzeciej, którą można określić jako plus size.

Nowa funkcja Asos jest bardzo oczywista i prosta, ale zarazem wręcz przełomowa. Prezentowanie ubrań na kobietach o różnych kształtach pozwala lepiej wyobrazić sobie, jak będziemy wyglądać w danym fasonie i minimalizuje ryzyko nieudanych zakupów. Mamy 2018 rok, a tak potrzebne rozwiązanie znajdziemy tylko na Asosie... Mamy nadzieję, że Zara lub H&M szybko wezmą przykład z internetowej platformy zakupowej.

Zobacz także: Popularna sieciówka dla nastolatek na skraju bankructwa. O jakiej marce mowa?

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 lutego 2019, 05:57

Zobacz także

Nasze propozycje