Poprzedni artykuł: Zara ma nowe logo! Internauci już się z niego śmieją Następny artykuł: Konkurs: Rozdajemy vouchery na zakupy w Born2be!

Już nie koszyczki. Tej wiosny modne będę zupełnie inne torebki

Moda, , tagi: modne torebki
Jesteście znudzone modą na okrągłe koszyczki? W nowym sezonie zastąpi je inny model torebki!

W sezonie wiosna-lato 2018 szczyt popularności święciły okrągłe torebeczki z rafii, wikliny lub drewna. Trend w pewnym sensie zapoczątkowała marka Cult Gaia, a jedną z najpopularniejszych torebek był wykonany z drewna model Luna (torebkę nosiły m.in. Julia Wieniawa czy Natalia Siwiec). Torebki były tak popularne, że... po szczycie popularności mocno się opatrzyły.

Na tegoroczną wiosnę i lato marka Cult Gaia przygotowała zupełnie inny, bardziej oryginalny model. Mowa o torebce z okrągłą rączką oraz chwostem. Model nosi nazwę Angelou i jest dostępny w różnych wersjach kolorystycznych.

Modne torebki na wiosnę 2019

Wszystkie modele, które wcześniej na rynek wypuszczała marka Cult Gaia szybko stawały się hitem wśród blogerek modowych, a później torebki kopiowały popularne sieciówki na czele z Zarą oraz Mango. Najnowszy model marki to wydatek około 400 euro (ok. 1200 złotych), ale można się spodziewać, że torebki inspirowane projektem Cult Gaia szybko pojawią się w sieciówkach i podobne będzie można kupić o wiele taniej.

Nowy model marki Cult Gaia oczywiście już teraz cieszy się dużą popularnością w mediach społecznościowych, ale trzeba przyznać, że torebka wydaje się być dość niepraktyczna. Można trzymać ją tylko w dłoni, a do tego nie pomieści zbyt wiele. Mimo wszystko jest naprawdę piękna i oryginalna. Kupiłyście podobną?

Zobacz także: Zara ma nowe logo! Internauci już się z niego śmieją

Zdjęcia: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 kwietnia 2019, 13:59

Zobacz także

Nasze propozycje