Poprzedni artykuł: Trendy jesień 2013 - kamuflaż Następny artykuł: Trendy jesień 2013: krata

Kolor sezonu jesień-zima 2013/14 - niebieski

Jednym z najważniejszych kolorów sezonu jesień-zima 2013/14 jest niebieski: od chłodnego błękitu przez kobalt po klasyczny marynarski granat. Oto nasz wybór 20 najmodniejszych niebieskich dodatków!

Najmodniejszy kolor sezonu jesień-zima 2013/14 - niebieski - pojawił się między innymi w jesienno-zimowych kolekcjach Sportmax, Just Cavalli i Ravizza, udowadniając, że sprawdza się zarówno w wydaniu casualowym i eleganckim. Niezwykle intrygująco prezentuje się w zestawieniachmonochromatycznych, ale też świetnie komponuje z innymi kolorami, na przykład czernią. Doskonale wygląda na wszelkich materiałach, od matowej bawełny począwszy, na fantastycznie podkreślającym jego wyrafinowanie połyskującym jedwabiu skończywszy.

modny kolor niebieski

od lewej: Sportmax, Just Cavalli, Ravizza

Kolor niebieski jest idealny w roli głównej (np. sukienka) lub jako dodatek do stylizacji (buty lub torba). Wyrazisty, żywy odcień polecamy zwłaszcza ognistym,śniadymbrunetkom. Nieco zgaszony przypadnie do gustu subtelnym blondynkom. Jest świetną alternatywą dla czerni, która może przytłaczać ich delikatną urodę.

Oto 20 dodatków w najmodniejszych odcieniach niebieskiego!

dodatki w kolorze niebieskim

zdjęcia: Imax Tree

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 lutego 2020, 11:23

Nasze propozycje