Poprzedni artykuł: 6 modowych błędów, które powinnaś popełnić:) Następny artykuł: Rozenek-Majdan czy Glinka? Która wyglądała lepiej w białej stylizacji?

10 prezentów na Mikołajki, z których ucieszy się Twój chłopak. Wszystkie do 100 zł!

Moda, , tagi: Mikołajki 2016
Praktyczny szalik, zabawny T-shirt, a może skarpetki w niecodzienny wzór? Twój chłopak na pewno ucieszy się z prezentów, które wybierzesz dla niego na Mikołajki, nawet jeśli nie wydasz na nie całego miesięcznego budżetu ;)

W Mikołajki chcesz obdarować wszystkich bliskich drobnymi upominkami? Najtrudniejszym wyzwaniem okaże się z pewnością wybór prezentów dla twojego chłopaka, który zawsze twierdzi, że niczego mu nie brakuje. Ale kto powiedział, że podarek musi być praktyczny? Może zechcesz mu kupić muszkę, bo wiesz, że będzie w niej wyglądać jak prawdziwy dżentelmen? A może wiesz, że woli hipsterską nerkę, szalone skarpetki albo T-shirt w paski?

Kierując się własnym gustem i znajomością swojego mężczyzny, wybierz dla niego drobiazg, który świetnie współgra z jego osobowością.

My wyszukaliśmy dla ciebie 10 superprezentów, na które nie wydasz więcej niż 100 zł, a z pewnością sprawią nie lada przyjemność nawet najbardziej wybrednym chłopakom.

Zobacz także: Piotr Stramowski zgolił brodę i wąsy. Jak teraz wygląda?

Foto: iStock

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 lutego 2019, 15:42

Zobacz także

Nasze propozycje