Poprzedni artykuł: Wiemy, jaki projektant w tym roku zaprojektuje kolekcję dla H&M! Następny artykuł: Maja Sablewska w bardzo modnych szortach. Ale na ten fason trzeba uważ...

Dziś jest ikoną stylu, ale nie zawsze tak było. Tak Kate Middleton wyglądała zaledwie 10 lat temu

Moda,
,
, tagi: styl gwiazd, kate middleton, księżna Kate
Obecnie bez wątpienia jest ikoną stylu, ale zanim weszła do rodziny królewskiej jej stylizacje nie były tak perfekcyjne. W galerii przypominamy dawne stylizacje księżnej Kate.

Księżna Kate ma na swoim koncie stylizacyjne wpadki? Słowo "wpadka" z pewnością jest nadużyciem, ale nie da się ukryć, że dawny Kate Middleton ma niewiele wspólnego z jej obecnym wizerunkiem. Dziś Kate sięga po klasyczne elementy garderoby, a kiedyś była fanką długości mini, zwierzęcych printów i błysku. Dawne stylizacje Kate były bardziej odważne, bo też nie ograniczała jej dworska etykieta. Warto ponadto zaznaczyć, że około 10 lat temu moda była zupełnie inna i w tamtym czasie stylizacje Kate raczej nie byłyby rozpatrywane jako stylizacyjne wpadki. 

Metamorfoza Kate Middleton

Na przestrzeni lat styl księżnej Kate ewoluował i to z pewnością na lepsze. Dziś zobaczymy ją głównie z sukienkach sięgających do kolan, eleganckich płaszczach czy też w szykownych garniturach. Księżna, choć zawsze elegancka nigdy nie wygląda na przebraną i przestylizowaną, a szykowne elementy garderoby potrafi nosić z nonszalancją i uroczą naturalnością.
Księżna zazwyczaj wybiera projekty brytyjskich marek (jest wielką fanką domu mody Alexander McQueen), ale równie chętnie sięga po sieciówki. Często zobaczymy ją w ubraniach z Zary, Topshopu czy w sportowych butach popularnej marki Superga. Na niej nawet ubrania z sieciówek wyglądają luksusowo!

Jak kiedyś wyglądały stylizacje Kate Middleton? Zajrzyjcie do naszej galerii!

Zobacz także: Księżna Kate z torebką polskiej marki! Na taką samą może pozwolić sobie każda z nas!

zdjęcia: ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lutego 2019, 05:24

Zobacz także

Nasze propozycje