Poprzedni artykuł: Agata Duda postawiła na subtelną, białą sukienkę. Ale efekt popsuły TE... Następny artykuł: Jak poprawnie wymówić nazwę Primark? Możliwe, że do tej pory wymawiały...

Ten pierścionek zaręczynowy kosztował... 37 milionów. Musicie zobaczyć jak wygląda

Do tej pory najbardziej okazałym pierścionkiem zaręczynowym świata mogła pochwalić się Elizabeth Taylor, ale teraz rekord należy do Rosjanki - Ksenii Tsaritsiny. Rzeczywiście jest wart takich pieniędzy?

To z pewnością jeden z najbardziej spektakularnych pierścionków zaręczynowych w historii. Wyceniany jest na 37 milionów złotych, a zdobi go (bagatela!) 70-karatowy diament. Do tej pory rekordowo okazały pierścionek zaręczynowy z 30-karatowym diamentem należał do Elizabeth Taylor, ale teraz posiadaczką najbardziej imponującego pierścionka jest Rosjanka, Ksenia Tsaritsina. 27-latetnia modelka otrzymała go od 44-letniego oligarchy, Aleksey'a Shapovalova. Pierścionek był zwiastunem prawdziwie reprezentacyjnego wesela, które nazywane jest "rosyjskim ślubem roku". 

Ksenia Tsaritsina i Aleksey Shapovalov - jak wyglądał ich ślub?

Ślub Ksenii i Aleksey'a odbył się w prestiżowym hotelu Barvikha Luxury Village, który znajduje się na przedmieściach Moskwy. Panna młoda na ten dzień miała przygotowane dwie bogato zdobione suknie ślubne - pierwsza o fasonie księżniczki, a druga - koronkowa z długim trenem. Na gości weselnych czekało wiele atrakcji m.in. występy rosyjskich gwiazd czy ośmiopiętrowy tort, który dodatkowo był podświetlany. Pannę młodą zdobił oczywiście także okazały pierścionek zaręczynowy. Chciałybyście mieć ślub w takim stylu? ;)

Zobacz także: Tak wygląda suknia ślubna warta ponad... 3 miliony złotych!

Chcesz testować kosmetyki za darmo? Dołącz do naszego Klubu Recenzentki! Czekamy także na twoje looki w "Lookach Wizażanek"!

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 marca 2019, 08:01

Zobacz także

Nasze propozycje