Poprzedni artykuł: Najmodniejsze sukienki na sylwestra już od 39,90 zł! W nich na pewno z... Następny artykuł: Oto najpiękniejsze suknie ślubne gwiazd w 2017 roku! Która olśniła wsz...

O tych trendach z 2017 r. chcemy zapomnieć! Co będzie niemodne w nowym roku?

Moda, , tagi: trendy 2018
Chokery, klapki z futerkiem i obecne wszędzie hafty - te trendy zalały ulice w 2017 roku. W nowym roku powinnyśmy o nich zapomnieć! Zastanawiamy się tylko, czy po tylu latach pożegnamy trend nr 3....

Co przestanie być modne w 2018 roku? Lista trendów, które przemijają razem z 2017 rokiem jest dość długa. Wszyscy pamiętamy, jakie trendy modowe zdominowały ostatnie miesiące. Były tak popularne i wszechobecne, że większość z nas ma ich dość. Mowa tu między innymi o futrzanych klapkach, chokerach przypominających sznurówki czy dżinsach z różnymi udziwnieniami.

Najbardziej opatrzone trendy modowe 2017 roku

Jakie trendy w modzie już niedługo odejdą w zapomnienie? Listę tych, które cieszą się coraz mniejszą popularnością znajdziecie w naszej galerii. Będziecie tęsknić? My nieszczególnie ;)

Zobacz także: Honorata Skarbek w spodniach, których nienawidzą mężczyźni. O jaki fason chodzi?

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

8 grudnia 2019, 01:02

Nasze propozycje