Poprzedni artykuł: Księżne Kate i Meghan nigdy nie mogą włożyć tych popularnych butów. Mo... Następny artykuł: Noszenie tej modnej bluzki jest bardzo ryzykowne! Bella Hadid zaliczył...

Odkryte ramiona już nie są modne! Tego lata na ulicach będą królować te sukienki

Moda, , tagi: sukienka na lato, trendy 2018
Znudziły wam się sukienki z odkrytymi ramionami? Nam również. Na szczęście w tym sezonie mają godnego następcę.

Przez ostatnie lata miano "najmodniejszej sukienki lata" bez wątpienia należało do każdej, która eksponowała ramiona. Po kilku sezonach wielkiej dominacji tego trendu nareszcie doczekaliśmy się godnego następstwa. Latem 2018 sukienki z odkrytymi ramionami zastępują te lniane, które po środku mają rząd guzików - najlepiej wykonanych z drewna. Są urocze, idealne na wysokie temperatury i nawiązują do stylu Francuzek.

Zobacz także: Anna Lewandowska w pięknej sukience za 150 zł! Jeszcze możecie ją kupić

Sukienki na lato 2018 - jakie są modne?

Sukienki z guzikami najczęściej występują w wersji podkreślającej talię i sięgają do połowy kolana. Choć w sieciówkach (na czele z Mango czy Zarą oraz Bershką) dominują właśnie wspomniane sukienki midi, świetnym wyborem będą również te krótkie. Ważne jest jednak, aby sukienka byłą lniana i posiadała guziki.

Sukienki z guzikami znajdziemy w tym sezonie w (dosłownie!) każdej sieciówce. Występują w wersji na cienkich ramiączkach lub z krótkim rękawkiem. Najciekawsze sukienki z nowych kolekcji zajdziecie w naszej galerii. Żadna z nich nie kosztuje więcej niż 200 złotych!

Zobacz także: Modna sukienka na wakacje? Te z Lidla są piękne i kosztują jedynie 30 złotych

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 marca 2019, 14:40

Zobacz także

Nasze propozycje