Poprzedni artykuł: Sukienka z prześwitami na Boże Narodzenie? Taką stylizację wybrała Nat... Następny artykuł: Jak wyszczuplić sylwetkę? Zobacz genialny trik Marceliny Zawadzkiej!

Koncern H&M startuje z nową sieciówką - Nyden. Takiej marki jeszcze nie było

Moda, , tagi: H&M, sieciówki
Ma być luksusowo, ale ceny będą niewiele wyższe niż w H&M. Czego jeszcze możemy spodziewać się po nowej sieciówce koncernu H&M - Nyden?

Nyden - tak nazywać się będzie nowa marka koncernu H&M. W 2017 roku świat obiegła wiadomość o tym, że koncern rusza z nowym brandem ARKET, ale jak się okazuje, nie jest to jedyna marka, na którą w najbliższym czasie stawia H&M. Już na początku 2018 roku na rynku zadebiutuje Nyden - marka stworzona dla... millenialsów. Nazwa Nyden pochodzi od dwóch szwedzkich słów ("ny" czyli nowy oraz "den" czyli to).

NYDEN - nowa marka konceru H&M

Marka ma reprezentować zupełnie nowe podejście do mody ogólnodostępnej - brand nie będzie przestrzegał sezonów, którymi żyje świat mody, a kolekcje nie będą tworzone przez jednego projektanta, bo Nyden będzie się skupiał na współpracy z influencerami. Możemy się więc spodziewać limitowanych kolekcji tworzonych we współpracy z blogerami lub artystami. Marka już teraz zapowiedziała, że do współpracy zaprosiła szwedzką aktorkę Noomie Rapace oraz tatuażystę Dr. Woo. Za powstaniem idei marki stoi związany z H&M od 2013 roku Oscar Olsson, który uważa, że przyszłość mody należy właśnie do liderów, influencerów.

Na to moment nie wiemy kiedy (lub czy w ogóle) marka pojawi się na polskim rynku. Trzymamy jednak kciuki, aby stało się to jak najszybciej!

Zobacz także: W Zarze rozpoczęła się zimowa wyprzedaż. Oto 10 największych okazji cenowych

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 kwietnia 2019, 10:35

Zobacz także

Nasze propozycje