Poprzedni artykuł: Przed nami I Ogólnopolski #DzienSzpilek Następny artykuł: Kaia Gerber na pogrzebie znanego fotografa. Jej strój wzbudza mnóstwo...

Znana jest nowa data otwarcia pierwszego Primarka w Polsce

Moda, , tagi: primark
Pierwszy sklep sieci Primark miał otworzyć się latem tego roku, ale jak wiadomo - plany nie zostały zrealizowane. Kiedy zatem możemy spodziewać się otwarcia? Okazuje się, że trzeba jeszcze trochę poczekać.

O pierwszym sklepie sieci Primark w Polsce mówi się już od wielu miesięcy. Przypomnijmy, że ma on powstać w Galerii Młociny i zajmować powierzchnię 3660 metrów kwadratowych. Choć samo centrum handlowe działa od końca maja, niestety data otwarcia Primarka jest mocno opóźniona. Początkowo mówiło się, że zostanie otwarty na początku lata, później w grę wchodziła jesień, ale okazuje się, że musimy poczekać jeszcze dłużej.

Nowa data otwarcia Primarka w Warszawie

Pewne jest już, że Primark nie zostanie otwarty w 2019 roku. Według inspiracji podawanych przez Business Insider Polska Primark w Galerii Młociny otworzy się dopiero w 2020 roku. Na ten moment nie jest znany dokładny miesiąc premiery sieciówki w Polsce.

Obecnie trwają intensywne przygotowania do otwarcia, które oprócz przygotowania powierzchni obejmują rekrutacje. Primark poszukuje aż 250 pracowników.

Primark to irlandzka sieć sklepów oferująca odzież i dodatki, akcesoria do domu, bieliznę, a także kosmetyki. Sieciówka na rynku wyróżnia się bardzo atrakcyjnymi cenami oraz szybką reakcją na aktualne trendy. Niestety jakość niektórych produktów pozostawia wiele do życzenia, ale czasami można znaleźć w Primarku prawdziwe perełki. Najwięcej sklepów posiada w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemczech czy Hiszpanii, a już niedługo zadebiutuje w Polsce. Czekacie?

Zobacz także: Kolejna sieciówka wycofuje się z Polski! Sklepy zamkną się już w październiku

zdjęcia: iStock

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

15 października 2019, 00:53

Nasze propozycje