Poprzedni artykuł: Genialny trik księżnych Kate i Meghan. Dzięki temu wiatr nie podwiewa... Następny artykuł: Uważajcie na takie buty! W tym modelu nawet nogi Ewy Chodakowskiej wyg...

Źle przekłute uszy są teraz... modne! Coraz więcej osób robi sobie dziurki w złym miejscu

Moda, , tagi: kolczyki, piercing
Kiedyś dziurka w tym miejscu byłaby powodem do rozpaczy. Prędzej dałybyśmy jej zarosnąć, niż włożyłybyśmy w nią kolczyk. Teraz ludzie specjalnie robią sobie taki piercing!

Jeszcze do niedawna za nisko lub za wysoko przekłuty płatek ucha był błędem. Teraz kobiety (i niektórzy mężczyźni) specjalnie proszą o zrobienie sobie takich dziurek - i to jedna nad drugą. W dolnej dziurce można nosić każdy kolczyk, natomiast w tej wykonanej za wysoko - sztyft z barankiem. Efekt prezentuje się zaskakująco elegancko.

Zobacz także: Zamiast fryzury, "piercing" włosów? Ten trend cię zaskoczy!

Modny piercing ucha

Wysoko umieszczoną na płatku ucha dziurkę teoretycznie można zrobić u kosmetyczki, pistoletem do piercingu. Ale zdecydowanie bezpieczniej będzie ją wykonać u doświadczonego piercera, który przekłuje ucho w wybranym miejscu sterylną igłą z wenflonem. Skuteczne zdezynfekowanie pistoletu do przekłuwania nie jest łatwe. Ponadto rozrywa on i miażdży tkankę, przez co ucho może się gorzej golić.

Zobaczcie, jak wygląda najmodniejszy teraz piercing - zdjęcia w galerii.

Zobacz także: Trendy jesień-zima 2018/19: Taki makijaż będziemy nosiły w tym sezonie! Nasza wersja kosztuje niecałe 80 zł!

Zdjęcia: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 marca 2019, 12:00

Zobacz także

Nasze propozycje