Poprzedni artykuł: Marcelina Zawadzka w ślicznych botkach z Zary. Też będziecie chciały j... Następny artykuł: Gwiazdy na pokazie Bizuu: świetne stylizacje Wieniawy i Zawadzkiej. Kt...

Dakota Johnson na premierze "Nowego oblicza Greya". Zachwyca czy rozczarowuje?

O filmie "Nowe oblicze Greya" jest coraz głośniej. Na paryskiej premierze wzrok gości przyciągała przede wszystkim stylowa Dakota Johsnon oraz... żona Jamiego Dornana z ciążowym brzuszkiem.

Trudno uciec od medialnych doniesień o zbliżającej się premierze filmu "Nowe oblicze Greya". Atmosfera wokół trzeciej części przygód Anastasii Steele i Christiana Greya podgrzewana jest już od dawna, a w najbliższym czasie osiągnie swoją kulminację. Właśnie rozpoczęła się trasa promocyjna filmu, a na pierwszy ogień poszedł Paryż.

Dakota Johnson na premierze trzeciej części Greya w Paryżu

Oczy zgromadzonych na premierze zwrócone były rzecz jasna przede wszystkim na Dakotę Johnson. Aktorka jest wielką fanką domu mody Gucci i na czerwonym dywanie zazwyczaj zachwyca w sukniach, które projektuje dla niej dyrektor kreatywny marki - Alessandro Michele. Tym razem Dakota zdradziła włoskiego projektanta dla Prady i chyba nie można mieć o to do niej pretensji, bo wyglądała posągowo. Suknia była dość skromna, ale bardzo elegancka. Na plus zasługuje także bardzo subtelny makijaż oraz naturalne upięcie włosów.

Jamie Dornan z żoną na premierze filmu "Nowe oblicze Greya"

Obcisła suknia Dakoty z paryskiej premiery ucięła plotki na temat jej potencjalnej ciąży z Chrisem Martinem. Ciążowy brzuszek na imprezie zaprezentowała za to... żona Jamiego Dornana - Amelia Warner. To już trzecia ciąża aktorki, która pierwsze dziecko urodziła w 2013 roku, a drugie w 2016. Jeszcze nie wiadomo, który to miesiąc, ale już teraz parze gorąco gratulujemy! :)

Zobacz także: Jak Dakota Johnson wygląda bez makijażu?

Źródło zdjęć: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 lutego 2019, 14:20

Zobacz także

Nasze propozycje