Poprzedni artykuł: Oto najmodniejsza spódnica tej jesieni! Znajdziesz ją w Zarze Następny artykuł: Małgosia z "Rolnik szuka żony" sprzedaje suknię ślubną. Przy okazji do...

Olga Kalicka poprowadziła "World of Dance" z ogromnym brzuszkiem. "Jak oni ją ubrali..."

Moda, , tagi: Olga Kalicka
Ciężarna aktorka wręcz promienieje, jednak jej ostatnia stylizacja wzbudziła kontrowersje...

Dla 25-letniej Olgi Kalickiej ostatnie miesiące były pasmem sukcesów. Gwiazda "Rodzinki.pl" zakochała się, ogłosiła, że spodziewa się pierwszego potomka i dostała nową, interesującą pracę jako prowadząca polsatowskiego show "World of Dance". Wisienką na torcie była zaskakująca metamorfoza celebrytki - z mało gustownie ubranej dziewczyny zmieniła się w prawdziwą królową czerwonych dywanów. Za nagłą przemianą zapewne stoi zdolny stylista, który umiał perfekcyjnie wydobyć rasową urodę Olgi. Wydaje się jednak, że w tym tygodniu wziął urlop...

Olgi Kalickiej z brzuszkiem w "World of Dance"

W piątkowy wieczór Polsat pokazał półfinałowy odcinek "World of Dance", po raz pierwszy emitowany na żywo. Dla Olgi Kalickiej była o pierwsza okazja, by pokazać publicznie spory ciążowy brzuszek, wcześniej ukrywany w luźnych marynarkach. Aktorka, która prawdopodobnie jest już w trzecim trymestrze ciąży, zdecydowała się na odważny strój. Krągłości podkreśliła bardzo opiętą i krótką kreacją, a na stopy włożyła szpilki z plastikowymi paskami marki Steve Madden. Podobne obuwie nosiła w ciąży Kim Kardashian, narażając się na uporczywe puchnięcie kostek i stóp.

Olga Kalicka zdawała sobie sprawę, że wysokie szpilki mogą być ryzykowne, bo (jak pokazała na Stories) a wszelki wypadek miała przygotowane wygodniejsze sandały na zmianę. Nie przewidziała jednak, że, interesująca skądinąd, sukienka Ranity Sobańskiej nie sprawdzi się na sylwetce przyszłej mamy, szczególnie w ruchu. Mini w modnym odcieniu ciemnego różu wznosiła się i marszczyła, bo fason nie przewidywał miejsca na spory brzuszek. Sytuację pogarszał ciężki mikroport zawieszony na plecach prowadzącej.

Olga Kalicka World of Dance 2018

Na Instagramie przeważają komplementy od fanów, chwalących ciążowy brzuszek, ale już anonimowe komentarze na portalach plotkarskich utrzymane się w zupełnie innym tonie. Tu dominują złośliwości względem stylisty, który nie zadbał o wygodę przyszłej mamy i wcisnął ją w obcisłą mini. Pojawiły się także porównania z bardziej dostojnymi sukniami Pauliny Sykut, która w zaawansowanej ciąży prowadziła "Taniec z gwiazdami".

Nam zdecydowanie bardziej podoba się styl innej przyszłej mamy, Meghan Markle, i to mimo jej kolejnych wpadek.

A wy jak oceniacie kreację Kalickiej - gustowna czy nieodpowiednia?

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

5 czerwca 2020, 00:55

Nasze propozycje