Poprzedni artykuł: Oscarowe kreacje – TOP 7 najgorszych stylizacji wszech czasów Następny artykuł: Anna Wendzikowska na rozdanie Oscarów wybrała zjawiskową suknię polski...

Oscary 2020: najciekawsze kreacje gwiazd na czerwonym dywanie

Moda, , tagi: stylizacje gwiazd, Oscary
92. ceremonia rozdania Oscarów za nami. Na czerwonym dywanie nie zabrakło zjawiskowych kreacji, a jedną z nich zaprezentowała Polka - Eliza Rycembel.

Ceremonia wręczenia Oscarów to wielkie wydarzenie w świecie filmu, ale także dla branży mody. Stylizacje gwiazd na czerwonym dywanie wzbudzają tyle samo emocji, co lista nagrodzonych w poszczególnych kategoriach. W tym na czerwonym dywanie większość gwiazd wyglądała obłędnie i nikt nie zaliczył spektakularnej wpadki.

Przed fotoreporterami w Dolby Theatre pozwała także ekipa nominowanego do Oscara filmu Jana Komasy - "Boże Ciało". Aktorka Eliza Rycembel miała na sobie zjawiskową suknię od Gosi Baczyńskiej i... naszym zdaniem wyglądała w niej lepiej niż zagraniczne gwiazdy. Film ostatecznie Oscara nie dostał, ale to zdjęcie zapamiętamy na długo!

ekipa bożego ciała na rozdaniu oscarów

Oscary 2020 - kto wyglądał najlepiej na czerwonym dywanie?

Po gali najwięcej mówi się o wyjątkowej kreacji Natalie Portman. Aktorka na swojej pelerynie od Diora miała wyszywane imiona aktorek pominiętych w nominacjach. Stylizacja zatem była nie tylko bardzo udana, ale miała ważne przesłanie. Na suknię tego samego domu postawiła również Charlize Theron - gwiazda wyglądała posągowo w kreacji z wysokim wycięciem na nogę. 

W tym roku wyjątkowo wiele gwiazd zdecydowało się na czerń. Wśród nich była m.in. Margot Robbie, która na czerwonym dywanie zawsze wygląda obłędnie. I tym razem wyglądała bardzo korzystnie, a pozowała w sukni Chanel z odkrytymi ramionami. W czarnej sukni zaprezentowała się również Penelope Cruz. Co do jej stylizacji mamy jednak pewne wątpliwości. Suknia miała ryzykowny krój - obniżony stan i długość 7/8 delikatnie skrócił Penelope. 

Dużo emocji wzbudziła także kreacja Salmy Hayek. Aktorka ma na swoim koncie jedną z najgorszych stylizacji w historii Oscarów, ale tym razem udało jej się uniknąć wpadki. Co prawda jej fryzura (staromodny kok) nie była do końca trafiona, ale w klasycznej sukni na jedno ramię wyglądała niczym grecka bogini. W takim wydaniu lubimy oglądać ją najbardziej. Asymetryczną kreację wybrała również Renee Zellweger, która w sukni Armani odebrała statuetkę dla najlepszej aktorki. 

Najciekawsze stylizacje gwiazd znajdziecie w naszej galerii. Kto według was wyglądał najlepiej?

Zobacz także: Największe modowe wpadki na Złotych Globach 2020. Jennifer Lopez w najgorszej stylizacji w swojej karierze?

Zdjęcia: EAST NEWS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 lutego 2020, 20:02

Nasze propozycje