Poprzedni artykuł: Zrób sobie prezent na walentynki! 7 najpiękniejszych kompletów seksown... Następny artykuł: Kaia Gerber coraz chudsza. Nowe zdjęcia modelki szokują

Marzysz o pierścionku zaręczynowym? Teraz twój ukochany może go kupić w... KFC

Poznaliście się w KFC? A może podzielacie miłość do fast-foodów? Dla takich par restauracja przygotowała pierścionek zaręczynowy inspirowany... skrzydełkami kurczaka.

Pierścionek zaręczynowy kupiony w KFC? Nie, to wcale nie żart. Sieć fast-foodów opublikowała projekt pierścionka zaręczynowego, który może być zwieńczeniem znajomości zapoczątkowanej w restauracji KFC. Dedykowany ma być on także parom, które podzielają miłość do... skrzydełek kurczaka. To właśnie tą przekąską inspirowany jest wygląd pierścionka - jego zewnętrzna część, wykonana ze złota o próbie 750, ma przypominać "chrupiącą panierkę".

Pierścionek zaręczynowy z KFC

Ile będzie kosztować pierścionek wyrażający wspólną miłość do fast-foodów? Tego niestety nie wiemy. Niestety KFC informacje na temat dystrybucji pierścionka oraz jego ceny trzyma w tajemnicy, a ciekawość mogą na razie zaspokoić jego zdjęcia. Pierścionek z pozoru wydaje się bardzo nowoczesny, jednak w jego wnętrzu (po zdjęciu panierki! :D) znajdziecie tradycyjne świecidełko.

To nie pierwszy raz, kiedy KFC próbuje wychodzić poza swój stały repertuar. W 2016 roku wszyscy zachwycali się lakierami do paznokci o smaku skrzydełek kurczaka. Jednak "kurczakowa" biżuteria to nowość. Myślicie, że znaleźliby się mężczyźni, którzy chcieliby kupić taki pierścionek swoim partnerkom? My chyba nie chciałybyśmy go zobaczyć w pudełeczku prezentowym. ;)

Zobacz także: Ten pierścionek zaręczynowy kosztował... 37 milionów. Jest wart takich pieniędzy?

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lutego 2019, 19:50

Zobacz także

Nasze propozycje