Poprzedni artykuł: Małgosia Rozenek- Majdan w stylizacji przypominającej... krowie łaty Następny artykuł: Znana sieciówka wycofuje ze sprzedaży trujące buty! Sprawdźcie, czy ni...

W Biedronce pojawi się kolekcja plażowa znanej marki. Ceny będą bardzo okazyjne!

Moda, , tagi: moda plażowa, Biedronka
Kolejna polska marka podjęła współpracę z Biedronką. W dyskoncie możecie już szukać ubrań i dodatków z metką Femi Stories.

Biedronka po raz kolejny nawiązuje współpracę ze znaną polską marką. Nie tak dawno w dyskoncie dostępna była kolekcja butów i dodatków marki Loft37. Tym razem polecamy wybrać się do dyskontu, aby kupić kolekcję powstałą we współpracy z brandem Femi Stories.

Markę założoną przez dwie siostry charakteryzują wygodne ubrania w ciekawe printy i w odważnych kolorach. Regularne ceny są dość wysokie, ale w Biedronce będziemy mogły kupić je o wiele taniej.

Kolekcja Femi Stories w Biedronce

Kolekcja Femi Stories dla Biedronki została stworzona z myślą o wakacjach. To dlatego znajdziemy w niej kostiumy kąpielowe (jednoczęściowy lub bikini), szorty, topy, czapkę z daszkiem, torbę plażową, nerkę oraz klapki. Ubrania pokryte są printami kojarzonymi z latem - tropikalnymi wzorami oraz kolorową panterkę. Kolekcja do sklepów Biedronka trafi w czwartek 4 lipca.

Jak wyglądają ceny? Oczywiście są bardzo atrakcyjne. Kostium kąpielowy to wydatek rzędu 44,99 złotych, a za torbę plażową musimy zapłacić 29,99 złotych, a plażowe klapki kupimy za 19,99 złotych. Wybierzecie się na zakupy?

Zobacz także: Wyszczuplający kostium kąpielowy? Idealny znalazłyśmy na przecenie w sieciówce

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lipca 2019, 23:57

Nasze propozycje