Poprzedni artykuł: Najważniejsze trendy w modzie na sezon jesień-zima 2015/16 Następny artykuł: Już jest! Najważniejsza okładka wrześniowego "Vogue'a" należy do… Beyo...

Plecaki nie tylko do szkoły. 7 propozycji do 120 złotych!

Wielkimi krokami zbliża się koniec wakacji. Uczniowie szkół przygotowują już wyprawki, a studenci szykują się psychicznie na październikowy powrót na uczelnię. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was przegląd plecaków z obecnych kolekcji. Któryś z nich skradł Wasze serce?
Gwiazdy i plecaki

Na zdjęciu gwiazdy w modnych stylizacjach z plecakami, od lewej Miley Cyrus, Mary Kate Olsen i Kristen Stewart

Plecaki nie tylko do szkoły

Plecak nie musi kojarzyć się wyłącznie ze sportowym lookiem, dodatkiem na wycieczki czy klasycznym tornistrem, noszonym do szkoły. Obecnie modne są fasony, które świetnie prezentują się ze spodniami z dziurami i przetarciami, jak i sukienkami. Na wybór plecaka zamiast torby zdecydowało się także wiele gwiazd. Noszą je do luźnych stylizacji z trampkami lub w eleganckiej wersji. Sklepy prześcigają się w coraz to nowszych fasonach plecaków. Od sportowych, po te w stylu vintage. Zobacz naszą propozycję 7 plecaków do 120 złotych. Każda Wizażanka znajdzie coś dla siebie.

A Wy lubicie plecaki?

Zobacz też 12 najbardziej pożądanych modeli torebek na przestrzeni lat

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

27 stycznia 2020, 15:45

Nasze propozycje