Poprzedni artykuł: Mule - najmodniejsze buty lata 2017. Jak je nosić i gdzie kupić najład... Następny artykuł: Najmodniejszy kostium kąpielowy lata 2017? Ten, którego... nie widać

Polska edycja Vogue'a już niedługo w kioskach? Kto zostanie polską Anną Wintour?

To świetna wiadomość dla wszystkich miłośniczek mody - wszystko wskazuje na to, że doczekaliśmy się polskiej edycji magazynu "Vogue"!

Już niedługo na rynku pojawi się polska edycja "Vogue'a" - taką informację znajdziemy w najnowszym wydaniu dwutygodnika "Flesz". Licencję na wydawanie polskiej edycji "Biblii mody" miał wykupić Sebastian Kulczyk. Sebastian wraz z siostrą Dominiką to obecnie najbogatsze rodzeństwo w Polsce, a po śmierci Jana Kulczyka ich majątek był wyceniany na 16 miliardów złotych. Sebastian po kilku latach od śmierci ojca postanowił zainwestować w wydawanie magazynu "Vogue", który w kioskach najprawdopodobniej pojawi się już we wrześniu. 

Redaktor naczelna polskiej edycji Vogue'a

Okazuje się, że stanowisko redaktor naczelnej najprawdopodobniej jest już obsadzone. Według tygodnika "Flesz" redaktor naczelną polskiej edycji prestiżowego pisma ma zostać ceniona modelka Małgosia Bela

Małgosia jest ikoną mody, świetnie zna branżę i wciąż utrzymuje kontakty z innymi naczelnymi - podaje informator dwutygodnika "Flesz".

Co myślicie o wyborze redaktor naczelnej? Czekacie już na pojawienie się magazynu w kioskach?

Zobacz także: Kendall Jenner na czerwonym dywanie pojawiła się w szortach. Przesada czy udana stylizacja? 

Źródło zdjęcia: Pinterest, East News, Ons

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 kwietnia 2019, 12:20

Zobacz także

Nasze propozycje