Poprzedni artykuł: Neonowy golfik z wyprzedaży H&M jest hitem na Instagramie. Kosztuje za... Następny artykuł: Julia Wieniawa zaliczyła modową wpadkę. Zobaczcie jej buty!

Primark oficjalnie pojawi się w Polsce! Sieciówka uruchomiła już nawet swoją stronę

Moda, , tagi: primark
Otwarcie pierwszego Primarka w Polsce zbliża się wielkimi krokami. Gigant odzieżowy otworzył właśnie polską stronę i zachęca do planowania zakupów.

O otwarciu pierwszego sklepu Primark w Polsce głośno jest od dawna. Początkowo otwarcie było planowane na lato lub jesień 2019 roku, ale ostatecznie znacznie się opóźniło. Dziś wiadomo już, że Primark w Polsce zadebiutuje na pewno wiosną 2020 - możemy użyć określenia na pewno, bo irlandzka sieciówka uruchomiła już nawet polską wersję strony internetowej, na której oficjalnie ogłosiła datę otwarcia. Na stronie Primark.pl możemy przeczytać następujący komunikat:

Słyszeliście już? Primark otwiera pierwszy sklep w Polsce! Tak jest, pogłoski się potwierdziły — wiosną 2020 roku otwieramy w Warszawie nowy sklep. Przygotuj się i zacznij planować zakupową listę życzeń już teraz! Zobacz poniższą mapę i poznaj dokładną lokalizację sklepu oraz sprawdź najszybszą trasę, aby w dzień otwarcia być pierwszym w kolejce! - czytamy na stronie sieciówki.

primark w polsce data

Primark otworzył polską stronę internetową

Na stronie Primarka została potwierdzona lokalizacja pierwszego sklepu - zostanie on otwarty w Galerii Młociny (Zgrupowania AK, „Kampinos” 15). Nowa galeria została otwarta jesienią, a Primark ma przyciągnąć do niej największą ilość potencjalnych klientów. Primark znajdować się będzie w pobliżu Zary oraz Rossmanna i ma mieć bardzo dużą powierzchnię. Na stronie internetowej Primarka na ten moment nie znajdziemy wielu informacji - pojawiła się na niej jedynie mapka z dokładną lokalizacją salonu oraz krótkim oświadczeniem. Primark zapowiada, że niebawem ogłoszona zostanie dokładana data otwarcia sklepu.

Nieoficjalnie mówi się także o tym, że irlandzki gigant odzieżowy planuje otwarcie kolejnych sklepów w Polsce. Przypomnijmy, że założony w 1996 roku Primark posiada ponad 350 sklepów na świecie (najwięcej w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemczech, Hiszpanii czy Holandii). Mamy nadzieję, że irlandzka firma ma duże plany także względem Polski. Primark to nie tylko modne ubrania w bardzo niskich cenach, ale także akcesoria wnętrzarskie oraz wysoko oceniane kosmetyki - to właśnie ich najbardziej nie możemy się doczekać.

Zobacz także: Wyprzedaże zimowe - co warto kupić? Te rzeczy będą modne także wiosną!

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

29 stycznia 2020, 08:33

Nasze propozycje