Poprzedni artykuł: Zbigniew Boniek wydał córkę za mąż. Camilla wyszła za przystojnego Wło... Następny artykuł: Spodziewałyście się, że Agata Duda nosi ubrania z sieciówek? Jej maryn...

Czy to najbrzydsza suknia ślubna świata? Widać pod nią... babciną bieliznę

Moda, , tagi: moda ślubna, suknia ślubna
Miało być stylowo i oryginalnie, ale... ta suknia ślubna stała się pośmiewiskiem internetu. Słusznie?

W internecie co jakiś czas huczy o kontrowersyjnych sukniach ślubnych, ale musimy przyznać, że o zupełnie przezroczystej do tej pory nie słyszałyśmy. Co prawda do stworzenia sukni ślubnych często używa się transparentnych tkanin, ale zazwyczaj w postaci wstawek, a nie tworzy się z nich całej kreacji. Są jednak wyjątki - duńska aktorka Emma Rosenzweig do ślubu poszła w sukni z prześwitującej koronki. Suknia była przejrzysta do tego stopnia, że bez trudno można było dostrzec bieliznę panny młodej. Bielizna nie była nawet cielista, a różowa, przez co jeszcze bardziej rzucała się w oczy. 

Zobacz także: Panna młoda poprosiła przyjaciółkę o uszycie sukni ślubnej. Nie zgadniecie, co od niej dostała

Przezroczysta suknia ślubna

Ślub aktorki z izraelskim artystą miał luźny charakter i odbył się w Paryżu. Kontrowersje budziła nie tylko suknia ślubna Emmy, ale także dość osobliwy kapelusz. To bardzo popularny model od Jacquemus, który świetnie wygląda na sesjach zdjęciowych oraz okładkach magazynów, ale... niekoniecznie w prawdziwym życiu.

Odnosimy wrażenie, że aktorka na siłę chciała być stylowa, ale efekt końcowy był po prostu niesmaczny. Taka suknia mogłaby co najwyżej sprawdzić się podczas ślubu na plaży, choć i na taką uroczystość wydaje nam się być zbyt odważna.

Zobacz także: Suknia ślubna noszona na co dzień? Na taki pomysł mogła wpaść tylko Doda...

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 lutego 2019, 06:18

Zobacz także

Nasze propozycje