Poprzedni artykuł: Marina w koszulce z sieciówki za... 49 złotych! Wiemy, gdzie ją kupić Następny artykuł: Ewa Farna w czarno-białej sukience. Czy powinna nosić taki fason?

Pamiętacie najbrzydsze spodnie świata? Popularna sieciówka udowadnia, że można stworzyć jeszcze... gorsze

O tych spodniach mówią dziś wszyscy. Marka Topshop po raz kolejny wypuszcza spodnie, które budzą powszechne oburzenie. Czy ktokolwiek będzie chciał je nosić?

Spodnie z przezroczystymi nogawkami, które wypuściła brytyjska marka Topshop to najnowszy hit sieci. Kilka tygodni temu marka wzbudziła kontrowersje po tym, jak do swojej oferty wprowadziła spodnie z silikonowymi okienkami na kolanach. Zostały one okrzyknięte najbrzydszymi dżinsami sezonu, ale Topshop ponownie zaskakuje i tym razem proponuje spodnie w całości wykonane z tkaniny przypominającej silikon. Najnowszy projekt marki ponownie stał się hitem internetu. Wszyscy zastanawiają się, kto chciałby założyć spodnie z przezroczystymi nogawkami, które nie tylko masakrują sylwetkę, ale przede wszystkim wydają się być wyjątkowo niewygodne...

Spodnie z przezroczystymi nogawkami hitem sieci

Oryginale spodnie z Topshopu przez jedynych określane są jako spodnie przeciwdeszczowe, inni uważają, że będą idealne na festiwal. Spodnie z pewnością łatwo wyczyścić i są nieprzemakalne, ale na tym kończą się ich zalety. Kontrowersyjne spodnie nie zachwycają pod względem estetycznym, a ponadto z pewnością nie są komfortowe w noszeniu (myśl o ubraniu ich podczas upałów odrobinę nas przeraża). Koszt silikonowych spodni to 49 funtów - myślicie, że znajdą się na nie chętni? 

Poznaj najgorętsze trendy beauty! Pobierz Trendbook Wizaz.pl - pierwszy taki w Polsce! 

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 kwietnia 2019, 17:47

Zobacz także

Nasze propozycje