Poprzedni artykuł: Już nie ramoneski! Śladem gwiazd wiosną będziemy nosić inne okrycie Następny artykuł: Ta koronkowa bluzka z Zary podbiła Instagram. Na stronie internetowej...

Gwiazdy na ramówce Polsatu: odważny dekolt Liszowskiej i elegancka Justyna Żyła

Na wiosennej ramówce Polsatu było wiele świetnie ubranych gwiazd, ale... show skradła Joanna Liszowska w marynarce z dużym dekoltem. Przesada, a może świetne podkreślanie kobiecości?

Wiosenne ramówki telewizji TVN oraz TVP mamy już za sobą, a jako ostatnia swoje propozycje na nowy sezon zaprezentowała telewizja Polsat. Wydarzenie przyciągnęło pokaźne grono gwiazd związanych ze stacją, a przede wszystkim celebrytów, którzy wezmą udział w nowej edycji programu "Taniec z gwiazdami". Wśród nich będą m.in. Justyna Żyła, która na ramówce pojawiła się w eleganckiej sukni, Agnieszka Radwańska, która zachwyciła w bieli i jak zawsze pełna koloru Tamara Gonzalez Perea.

Gwiazdy na wiosennej ramówce Polsatu

Niewątpliwie na prezentacji nowej ramówki Polsatu największe wrażenie robiła Joanna Liszowska. Wszystko za sprawą bardzo odważnego dekoltu. Aktorka ma kobiece kształty i często lubi to podkreślać (chyba odrobinę zbyt dosłownie). Na ramówce pojawiła się w czarnym garniturze marki Zaquad. Kiedy patrzymy na jej look, to na myśl przychodzi nam wizerunek Kim Kardashian. Zgadza się przecież wszystko - jest duży dekolt, mocna opalenizna oraz długie, wyprostowane włosy.

Na czerwonym dywanie uwagę przyciągała ponadto Karolina Szostak w nowej fryzurze. Dziennikarka była ubrana w koralowy garnitur - ten kolor w 2019 będzie ultramodny. Bardzo elegancko i kobieco wyglądały Edyta Herbuś, Paulina Sykut-Jeżyna oraz Wiktoria Gąsiewska. Wszystkie stylizacje gwiazd znajdziecie w naszej galerii. Która najbardziej przypadła wam do gustu?

Zobacz także: Telekamery 2019: zachwycająca Alżbeta Lenska i nowa fryzura Marty Manowskiej

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 stycznia 2020, 20:27

Nasze propozycje