Poprzedni artykuł: To już pewne! W tym roku zadebiutuje kolekcja Moschino dla H&M Następny artykuł: Doda pokazała suknię ślubną w całej okazałości. Kosztowała fortunę!

Jak ona wygląda?! Rihanna znów dodała sobie kilkanaście kilogramów

Rihanna od kilku miesięcy prezentuje jedną modową wpadkę za drugą, ale tak źle nie wyglądała już dawno. Wszystko przez wyjątkowo paskudne buty.

Nowa figura Rihanny z pewnością odbiega od tej, do której piosenkarka przyzwyczaiła nas na początku kariery. Nie da się ukryć, że Rihanna przybrała na wadze i od tego czasu coraz częściej zdarzają się jej stylizacyjne wpadki. Kiedy podkreśla nowe krągłości w ołówkowych sukienkach lub dopasowanych garniturach zawsze wygląda przepięknie, ale niestety zdecydowanie częściej wybiera workowate fasony, które dodają jej kilogramów. Piosenkarka upodobała sobie w szczególności buty, które robią sylwetce prawdziwą krzywdę. Latem ubiegłego roku uwielbiała nosić sandałki, które opinały łydki przez co w memach była porównywana do... kawałka wędliny.

Zobacz także: Takie kozaki mogła włożyć tylko Rihanna, ale.. czy na pewno był to dobry pomysł?

Rihanna w ohydnych kozakach Ugg x Y/Project

Ostatnia stylizacja Rihanny ponownie opiera się na butach masakrujących całą sylwetkę. Piosenkarka pochwaliła się zdjęciem z festiwalu Coachella, na którym wygląda... wyjątkowo niekorzystnie. Rihanna wybrała kontrowersyjne kozaki Ugg, powstałe we współpracy z marką Y/Project. Kiedy buty pojawiły się na wybiegu, szybko zyskały miano najbrzydszych butów świata i wszyscy zadawali sobie pytanie, czy znajdzie się ktoś, kto chciałby je założyć. Okazuje się, że chętnych jest sporo, a wśród nich znalazła się oczywiście lubiąca szokować Rihanna.

Buty Ugg w klasycznej wersji za kostkę są już wystarczająco kontrowersyjne i mają wielu przeciwników. W wersji za kolano wydają się już nieprawdopodobnie absurdalne i najzwyczajniej w świecie -  po prostu brzydkie. Rihanna dodatkowo połączyła je z dziwaczną koszulo-sukienką, która dodatkowo dodawała kilogramów. Musimy przyznać, że choć lubimy kontrowersyjną i bezkompromisową Rihannę, jej ostatnią stylizację najchętniej szybko wymazałybyśmy z pamięci...

Wy również?

Zobacz także: Ta dziewczyna jest tak podobna do Rihanny, że nawet fani dają się nabrać!

Zdjęcia: ONS, EAST NEWS

zdjęcia: ONS

Polecany film


Zobacz także

Nasze propozycje